WaikikiWaikiki

Borovets Hills

Расположливост

Не се пронајдени соби
Хотел
5 *
Бугарија
Боровец
Hotel Borovets Hills, 2010 Borovets, Bulgaria
5 % Off

>> Локација: на 100м од ски гондолата 
>> Капацитет:
65 соби, опремени со елегантен мебел, мини бар, клима, сеф, ТВ, телефон, Wi-Fi интернет, тоалет
>> Велнес и СПА:
внатрешен базен, турска бања, хербал парна бања, сауна, класична парна бања, солариум, релакс соба, џакузи, фитес центар, бар. 
>> АКЦИИ: 

Early Booking:
5% ран букинг попуст за резервации направени до 30.11.2017 и целосно платени до 30.11.2017

Extras:
7=6 за пристигнување од 08.01.2018 до 08.02.2018

Тип на сместување

22.12-28.12
05.01-11.01
09.02-17.02
15.12-21.12
12.01-08.02
18.02-31.03
01.04-30.04

По лице во Double room

50 42 34
Деца до 11.99 год на екстра кревет 21 17

14

Деца до 11.99 год на регуларен кревет

30 26 21
Возрасен на екстра кревет 35 30

24

Studio за 2 лица  

119 96 77
Деца до 11.99 год на екстра кревет 24 20

16

Деца до 11.99 год на регуларен кревет

35 29 24
Возрасен на екстра кревет 41 34

27

 Apartment за 2 лица

131 108 86
Деца до 11.99 год на екстра кревет 26 22

18

Деца до 11.99 год на регуларен кревет

39 32 26
Возрасен на екстра кревет 46 38

30

Apartment Lux for 4 pax

177 155 123
Деца до 11.99 год на екстра кревет 18 16

13

Возрасен на екстра кревет

31 27

24

Single room 87 64

52

* Цени по лице во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд

Цената Вклучува:
– 1 ноќевање по лице со појадок и вечера
– Бесплатно користење внатрешен базен, Џакузи, сауна, парна бања, фитнес
– Интернет, паркинг, сеф
– Такса

Максимум Капацитет:
Single room 1 pax
Double room 2 + 1 pax
Studio 2 + 2 pax
Apartment 2 + 2 pax
Apartment Lux минимум 4 возрасни, максимум 4 + 2 pax

Услови на Borovets Hills

Деца до 3,99 години - бесплатно

Содржини од Borovets Hills

Коментари на Гости (1 коментари)

avatar

Дарко

Mar, 03, 2017

Добра локација

4.5/5.0

Borovets Hills Боровец, Бугарија

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло