WaikikiWaikiki

Borovets Gardens

Расположливост

Хотел
3 *
Бугарија
Боровец
2010 Borovets, Bulgaria
14:00
12:00
3 ноќи
10 % Off

>> Локација: 600 метри од ски лифтовите
>> Капацитет: студиа и апартмани со комплет опрмени кујни, САТ ТВ, балкон
>> Содржини: интернет,СПА центар,сауна,затворен базен,лоби бар,паркинг
>> Акции:
– 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2017 . 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ПОМЕЃУ 01.12 И 25.12.2017, 04.01 И 15.01.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2018

ЦЕНИ ЗА СОБА ОД НОЌ  НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

1

26.12-03.01 16.01-04.03 18.12-25.12

04.01-15.01

05.03-11.03

01.12-17.12

12.03-31.03

STUDIO

1adl 62 37 33

29

1adl+1chd 2-11.99

75 46 41 36
2adl 75 46 41

36

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 2-11.99 86 57 52

47

1adl+2chd 2-11.99

87 58 53 48
1adl+3chd 2-11.99 92 62 57

51

2adl

86 57 52 47
2adl+1chd 2-11.99 87 58 53

48

2adl+2chd 2-11.99

92 62 57 51
3adl 108 71 66

59

3adl+1chd 2-11.99

109 72 67 60
4 adl 129 86 79

71

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl+1chd 2-11.99 108 75 70

60

1adl+2chd 2-11.99

109 76 71 61
1adl+3chd 2-11.99 110 77 72

62

1adl+4chd 2-11.99

111 78 73 63
1adl+5chd 2-11.99 115 81 76

66

2adl

108 75 70 60
2adl+1chd 2-11.99 109 76 71

61

2adl+2chd 2-11.99

110 77 72 62
2adl+3chd 2-11.99 111 78 73

63

2adl+4chd 2-11.99

115 81 76 66
3adl 109 76 71

61

3adl+1chd 2-11.99

110 77 72 62
3adl+2chd 2-11.99 111 78 73

63

3adl+3chd 2-11.99

115 81 76 66
4adl 110 77 72

62

4adl+1chd 2-11.99

111 78 73 63
4adl+2chd 2-11.99 115 81 76

66

5adl

124 87 82 71

5adl+1chd 2-11.99

125 88 83 72
6adl 139 97 92

79

Такса Вклучена Вклучена Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 28 дена  100% Под  7 дена  2 ноќевањa Под  5 дена 1 ноќевањa Под  5 дена 1 ноќевањa
No show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања

2 ноќевања

  • ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Во цената е вклучено:

– 1 ноќевање по соба само спиење
– Бесплатно користење базен
– Хотелско осигурување, ресорт и 9% VAT

Услови на Borovets Gardens

14:00
12:00
Без пенали за откази направени до 30 дена пред датумот на пристигнување во периодите: 26.12 - 03.01 По овој период - 100% е трошокот // Без пенали за откази направени до 9 дена пред датумот на пристигнување во периодите: 16.01 - 04.03 По овој период - 2 ноќевања е трошокот // Без пенали за откази направени до 7 дена пред датумот на пристигнување за периодот: 18.12 - 25.12 и 04.01 - 15.01 и 05.03 - 11.03 По овој период - 2 ноќевања е трошокот // Без пенали за откази направени до 7 дена пред датумот на пристигнување за периодот: 01.12 - 17.12 и 12.03 - 31.03 По овој период - 2 ноќевања е трошокот No show 100 % пенали
Прво дете 2 - 11.99 години на Екстра кревет - бесплатно Второ дете 2 - 11.99 години на Екстра кревет - 90% попуст Возрасен на Екстра кревет во "Double room" - 50% попуст
7=6 за пристигнувања во периодите 18.12 - 25.12 и 04.01 - 15.01 и 05.03 - 11.03 и 01.12 - 17.12 и 12.03 - 31.03.218 // Акциите НЕ се комбинират со ранбукинг попустите

Содржини од Borovets Gardens

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • внатрешен базен
  • кафе бар

Коментари на Гости (0 коментари)

Borovets Gardens Боровец, Бугарија

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло