WaikikiWaikiki

Blue Dolphin

Слободни Соби

BLUE DOLPHIN HOTEL 4 * METAMORFOSI
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Regular Offer 28.04-31.05
01.10-26.10
01.06-30.06
15.09-30.09
01.07-09.07
24.08-14.09
10.07-23.08
FAMILY DELUXE GARDEN VIEW
2Ad 128 197 229 287
2Ad+1ad 172 266 308 386
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 172 266 308 386
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 172 266 308 386
2Ad+1ch(0-2,99) 128 197 229 287
2Ad+1ch(3-11,99) 128 197 229 287
2Ad+2ch(0-2,99) 128 197 229 287
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 128 197 229 287
2Ad+2ch(3-11,99) 160 246 286 358
SINGLE ROOM
1Ad 50 72 86 112
1Ad+1ch(0-2,99) 50 72 86 112
DOUBLE ROOM
2Ad 86 126 146 186
2Ad+1ch(0-2,99) 86 126 146 186
2Ad+1ch(3-11,99) 86 126 146 186
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 94 137 159 202
2Ad+1ad 127 184 215 272
2Ad+1ch(0-2,99) 94 137 159 202
2Ad+1ch(3-11,99) 94 137 159 202
FAMILY ROOM
2Ad 99 144 168 208
2Ad+1ad 134 194 227 281
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 134 194 227 281
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 134 194 227 281
2Ad+1ch(0-2,99) 99 144 168 208
2Ad+1ch(3-11,99) 99 144 168 208
2Ad+2ch(0-2,99) 99 144 168 208
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 99 144 168 208
2Ad+2ch(3-11,99) 124 180 210 261
SUITE
2Ad 161 219 264 335
2Ad+1ad 218 296 356 453
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 218 296 356 453
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 218 296 356 453
2Ad+1ch(0-2,99) 161 219 264 335
2Ad+1ch(3-11,99) 161 219 264 335
2Ad+2ch(0-2,99) 161 219 264 335
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 161 219 264 335
2Ad+2ch(3-11,99) 192 255 307 382
SUITE DELUXE
2Ad 171 235 289 364
2Ad+1ad 230 317 390 491
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 230 317 390 491
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 230 317 390 491
2Ad+1ch(0-2,99) 171 235 289 364
2Ad+1ch(3-11,99) 171 235 289 364
2Ad+2ch(0-2,99) 171 235 289 364
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 171 235 289 364
2Ad+2ch(3-11,99) 200 270 331 411
DOUBLE DELUXE  SIDE SEA VIEW
2Ad 117 173 197 249
2Ad+1ad 158 233 266 335
2Ad+1ch(0-2,99) 117 173 197 249
2Ad+1ch(3-11,99) 117 173 197 249
Минимум Престој  1  3  4  4
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Epar.Od. Palama - Metamorfosis, Metamorfosi 630 88
9км од Никити
14:00
11:00
3 ноќи

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа
Капацитет: 107 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца…
Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон

Услови на Blue Dolphin

14:00
11:00

Содржини од Blue Dolphin

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • надворешен базен
  • Плажа* (доплата)

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Blue Dolphin Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло