WaikikiWaikiki

Bomo Athos Palace

Слободни Соби

ATHOS PALACE LETO 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
ATHOS PALACE ****+ KALITHEA                  488 СОБИ   www.g-hotels.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-ПОЛУПАНСИОН
5 04.05-21.05

04.10-28.10

22.05-11.06

18.09-03.10

12.06-25.06

06.09-17.09

26.06-16.07

23.08-05.09

17.07-22.08
SINGLE ROOM MOUNTAIN VIEW
1Ad 49 74 95 112 131
DOUBLE ROOM MOUNTAIN VIEW
2Ad 62 92 120 140 162
3Ad 83 123 162 190 219
3Ad+1ch(0-1) 83 123 162 190 219
3Ad+1ch(2-11.99) 83 123 162 190 219
2Ad+1ch(0-1) 62 92 120 140 162
2Ad+1ch(12-17.99) 83 123 162 190 219
2Ad+1ch(2-11.99) 62 92 120 140 162
2Ad+2ch(0-1) 62 92 120 140 162
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

83 123 162 190 219
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 62 92 120 140 162
2Ad+2ch(2-11.99) 74 109 145 169 194
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

83 123 162 190 219
JUNIOR SUITE MOUNTAIN VIEW
2Ad 83 120 158 185 211
3Ad 104 151 198 230 264
3Ad+1ch(0-1) 104 151 198 230 264
3Ad+1ch(12-17.99) 115 166 218 253 291
3Ad+1ch(2-11.99) 104 151 198 230 264
2Ad+1ch(0-1) 83 120 158 185 211
2Ad+1ch(12-17.99) 104 151 198 230 264
2Ad+1ch(2-11.99) 83 120 158 185 211
4Ad 115 166 218 253 291
2Ad+2ch(0-1) 83 120 158 185 211
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

104 151 198 230 264
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 83 120 158 185 211
2Ad+2ch(12-17.99) 115 166 218 253 291
2Ad+2ch(2-11.99) 99 145 190 221 254
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

104 151 198 230 264
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 77 113 150 178 202
3Ad 104 152 203 240 272
2Ad+1ch(0-1) 77 113 150 178 202
2Ad+1ch(2-11.99) 77 113 150 178 202
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 65 102 129 155 175
3Ad 88 136 173 208 235
3Ad+1ch(0-1) 88 136 173 208 235
3Ad+1ch(2-11.99) 88 136 173 208 235
2Ad+1ch(0-1) 65 102 129 155 175
2Ad+1ch(12-17.99) 88 136 173 208 235
2Ad+1ch(2-11.99) 65 102 129 155 175
2Ad+2ch(0-1) 65 102 129 155 175
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

88 136 173 208 235
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 65 102 129 155 175
2Ad+2ch(2-11.99) 78 122 155 186 209
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

88 136 173 208 235
SUITE SUPERIOR SEA VIEW
2Ad 90 133 172 203 233
3Ad 112 166 215 254 292
3Ad+1ch(0-1) 112 166 215 254 292
3Ad+1ch(12-17.99) 123 182 236 280 320
3Ad+1ch(2-11.99) 112 166 215 254 292
2Ad+1ch(0-1) 90 133 172 203 233
2Ad+1ch(12-17.99) 112 166 215 254 292
2Ad+1ch(2-11.99) 90 133 172 203 233
4Ad 123 182 236 280 320
2Ad+2ch(0-1) 90 133 172 203 233
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

112 166 215 254 292
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 90 133 172 203 233
2Ad+2ch(12-17.99) 123 182 236 280 320
2Ad+2ch(2-11.99) 107 159 207 244 280
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

112 166 215 254 292
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-СЕ ВКЛУЧЕНО
SINGLE ROOM MOUNTAIN VIEW
1Ad 70 97 120 137 157
DOUBLE ROOM MOUNTAIN VIEW
2Ad 104 138 172 191 213
3Ad 146 192 240 266 295
3Ad+1ch(0-1) 146 192 240 266 295
3Ad+1ch(2-11.99) 146 192 240 266 295
2Ad+1ch(0-1) 104 138 172 191 213
2Ad+1ch(12-17.99) 139 185 231 259 287
2Ad+1ch(2-11.99) 104 138 172 191 213
2Ad+2ch(0-1) 104 138 172 191 213
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

139 185 231 259 287
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 104 138 172 191 213
2Ad+2ch(2-11.99) 127 169 210 233 260
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

139 185 231 259 287
JUNIOR SUITE MOUNTAIN VIEW
2Ad 125 167 209 235 263
3Ad 167 221 274 306 341
3Ad+1ch(0-1) 167 221 274 306 341
3Ad+1ch(12-17.99) 191 251 312 347 385
3Ad+1ch(2-11.99) 167 221 274 306 341
2Ad+1ch(0-1) 125 167 209 235 263
2Ad+1ch(12-17.99) 160 212 266 298 333
2Ad+1ch(2-11.99) 125 167 209 235 263
4Ad 198 259 319 355 393
2Ad+2ch(0-1) 125 167 209 235 263
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

160 212 266 298 333
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 125 167 209 235 263
2Ad+2ch(12-17.99) 185 243 304 338 377
2Ad+2ch(2-11.99) 154 204 255 286 318
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

160 212 266 298 333
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 119 159 201 229 253
3Ad 167 222 280 317 349
2Ad+1ch(0-1) 119 159 201 229 253
2Ad+1ch(2-11.99) 119 159 201 229 253
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 107 148 180 206 225
3Ad 151 206 250 285 312
3Ad+1ch(0-1) 151 206 250 285 312
3Ad+1ch(2-11.99) 151 206 250 285 312
2Ad+1ch(0-1) 107 148 180 206 225
2Ad+1ch(12-17.99) 144 198 242 276 304
2Ad+1ch(2-11.99) 107 148 180 206 225
2Ad+2ch(0-1) 107 148 180 206 225
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

144 198 242 276 304
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 107 148 180 206 225
2Ad+2ch(2-11.99) 131 180 220 250 274
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

144 198 242 276 304
SUITE SUPERIOR SEA VIEW
2Ad 131 179 223 255 284
3Ad 175 235 292 332 368
3Ad+1ch(0-1) 175 235 292 332 368
3Ad+1ch(12-17.99) 199 267 330 373 414
3Ad+1ch(2-11.99) 175 235 292 332 368
2Ad+1ch(0-1) 131 179 223 255 284
2Ad+1ch(12-17.99) 167 228 284 323 360
2Ad+1ch(2-11.99) 131 179 223 255 284
4Ad 207 275 338 382 423
2Ad+2ch(0-1) 131 179 223 255 284
2Ad+2ch(0-1)

(12-17.99)

167 228 284 323 360
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 131 179 223 255 284
2Ad+2ch(12-17.99) 192 259 323 366 407
2Ad+2ch(2-11.99) 160 219 272 309 345
2Ad+2ch(2-11.99)

(12-17.99)

167 228 284 323 360
Минимум престој 2 2 3 4 4
Опис: ресторан,бар,базен,затворен базен,таверна,пул бар, ноќен клуб, продавници кафетериа, фризер,собен сервис,детско игралиште,паркинг, отворено кино, анимациски програм,спортови на вода и др.
Соби: клима,телевизор,телефон ( Хотелот има централна клима и функционира во јули и август )
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2020 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Прв Крак
Kallithea - Neos Marmaras, Kallithea 630 77, Greece
Калитеа
14:00
до 12:00

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ), 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra
Сместување : 599 соби (8 де лукс соби, 16 семејни и 16 делукс свити на две нивоа, 197 соби со поглед на море, 190 соби со поглед на планина). Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, телефон, радио, тв, фрижидер, мини бар, интернет.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини : ресторани, барови, менувачница, продавници, фризер, собна услуга, кино на отворено, паркинг, лекар, ТВ сала
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: затворен базен, два отворени базени, пристаниште за јахти, спа центар, сауна, центар за убавина, детски аниматорски тим, детско игралиште, сервис за чување деца, мал детски базен, 6 тениски терени, јавање, кошарка, одбојка, нуркање, водени спортови, мини голф терени, аеробик на плажа и во вода.

 

РЕДОВНА


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Bomo Athos Palace

14:00
до 12:00

Содржини од Bomo Athos Palace

Сефот е со доплата. Плажата е со доплата, доколку се користи услуга ALL INCLUSIVE е бесплатна.

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • клима
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)
 • сеф
 • телевизија

Коментари (0 коментари)

Bomo Athos Palace Халкидики, Прв Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло