WaikikiWaikiki

Astris Sun Hotel 2*+

Расположливост

Хотел
2 *
Грција
Тасос
Astrís, Greece
Астрис, Тасос
14:00
07:00-12:00
5 ноќи

Положба: Во реонот Астри (на јужниот дел од островот), 35км од градот Лименас.
Сместување:  Вкупно 52 соби од кои Единечни и Двокреветни (20м2), Трокреветни (25-27м2), Супериор Двокреветни (20 m2), Супериор Трокреветни (25-27м2). Опремени со клима, САТ ТВ, телефон, Wi-Fi, Фрижидер, купатило/ туш, фен, балкон/тераса.
Двокреветна Соба – Француски кревет или два одвоени.
Трокреветна Соба – Француски кревет и еден одвоен
Супериор Двокреветна – Реновирани 2017-2018. Брачен кревет или два одвоени кревети
Супериор Трокреветна – Реновирани 2017-2018. Брачен кревет или два одвоени кревети и софа на расклопување

Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: Објект на три ката со лифт. Ресторан, Бар, Базен, Интернет.
Плажа: 80м од хотелот, лежали и чадори со доплата, доколу се користат.
Мал хотел во близина на плажа, опкружен со зеленило во едноставен стил.

Ценовник

Astris Sun Hotel 2*+ RP

* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Тип на СобаУслугаБр. Лица12.05-06.0607.06-15.0616.06-06.0707.07-16.0717.07-24.0825.08-17.0918.09-24.0925.09-07.10
Single RoomHB1Ad4664707898786446
Single RoomHB1Ad+1ch(0-1)4664707898786446
Single RoomHB1Ad+1ch(2-5)4664707898786446
Single RoomHB1Ad+1ch(6-11)4664707898786446
Double RoomHB2Ad6164707999796461
Double RoomHB2Ad+1ch(0-1)6164707999796461
Triple RoomHB2Ad+1ad72738191114917468
Triple RoomHB2Ad+1ch(0-1)6164707999796461
Triple RoomHB2Ad+1ch(2-5)6164707999796461
Triple RoomHB2Ad+1ch(6-11)69697888109887066
Double Room SuperiorHB2Ad66707786108867066
Double Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)66707786108867066
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ad77798999124998175
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)66707786108867066
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(2-5)66707786108867066
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(6-11)75768594119947872
Минимум Престој23333323

Нема

Astris Sun Hotel 2*+ Last Minute

Тип на СобаУслугаБр. Лица19.06-28.0622.06-24.0629.06-01.0701.07-06.0707.07-16.0717.07-24.0825.08-31.0801.09-17.0918.09-24.09
Double RoomHB2Ad46n/an/a647289726452
Double RoomHB2Ad+1ch(0-1)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ad53n/an/a7482103827460
Triple RoomHB2Ad+1ch(0-1)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ch(2-5)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ch(6-11)51n/an/a707999797057
Double Room SuperiorHB2Adn/a5858697898786957
Double Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1adn/a67678089112897965
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(2-5)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(6-11)n/a64647786108867663
Минимум Престој333333332
* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Astris Sun Hotel 2*+ Last Minute

Тип на СобаУслугаБр. Лица19.06-28.0622.06-24.0629.06-01.0701.07-06.0707.07-16.0717.07-24.0825.08-31.0801.09-17.0918.09-24.09
Double RoomHB2Ad46n/an/a647289726452
Double RoomHB2Ad+1ch(0-1)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ad53n/an/a7482103827460
Triple RoomHB2Ad+1ch(0-1)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ch(2-5)46n/an/a647289726452
Triple RoomHB2Ad+1ch(6-11)51n/an/a707999797057
Double Room SuperiorHB2Adn/a5858697898786957
Double Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1adn/a67678089112897965
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(0-1)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(2-5)n/a5858697898786957
Triple Room SuperiorHB2Ad+1ch(6-11)n/a64647786108867663
Минимум Престој333333332
* Цени по соба од ноќ во евра за уплати во денари по курс 1 евро = 62 мкд
* УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Услови на Astris Sun Hotel 2*+

14:00
07:00-12:00

Содржини од Astris Sun Hotel 2*+

Објект на три ката со лифт. Ресторан, Бар, Базен, Интернет.

 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)
 • Ресторан

Коментари на Гости (0 коментари)

Astris Sun Hotel 2*+ Тасос, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилијарен
 • Пријатели
 • Соло