WaikikiWaikiki

Astris Sun Hotel 2*+

Слободни Соби

 • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
ASTRIS SUN HOTEL 2+* (C SUP)  ASTRIS THASSOS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – HB
11.08-22.08 16.08-22.08 19.08-21.08 23.08-26.08 29.08-01.09 07.09-08.09 09.09-22.09 23.09-24.09
SINGLE ROOM
1Ad n/a 78 n/a 62 55 66 60 49
1Ad+1ch(0-1) n/a 78 n/a 62 55 66 60 49
1Ad+1ch(2-5) n/a 78 n/a 62 55 66 60 49
1Ad+1ch(6-11,99) n/a 78 n/a 62 55 66 60 49
DOUBLE ROOM
2Ad n/a 78 n/a 61 53 65 58 51
2Ad+1ch(0-1) n/a 78 n/a 61 53 65 58 51
TRIPLE ROOM
2Ad+1ad n/a n/a 78 n/a 61 75 66 57
2Ad+1ch(0-1) n/a n/a 69 n/a 53 65 58 51
2Ad+1ch(2-5) n/a n/a 69 n/a 53 65 58 51
2Ad+1ch(6-11,99) n/a n/a 75 n/a 58 72 61 53
DOUBLE ROOM SUPERIOR
2Ad 88 n/a n/a n/a 60 74 66 58
2Ad+1ch(0-1) 88 n/a n/a n/a 60 74 66 58
Минимум Престој  1  1  1  1  1  1  1  1
Stay over tax 0,5EUR по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 19.08
Хотел
2 *
Грција
Тасос
Astrís, Greece
Астрис, Тасос
14:00
07:00-12:00
5 ноќи

Положба: Во реонот Астри (на јужниот дел од островот), 35км од градот Лименас.
Сместување:  Вкупно 52 соби од кои Единечни и Двокреветни (20м2), Трокреветни (25-27м2), Супериор Двокреветни (20 m2), Супериор Трокреветни (25-27м2). Опремени со клима, САТ ТВ, телефон, Wi-Fi, Фрижидер, купатило/ туш, фен, балкон/тераса.
Двокреветна Соба – Француски кревет или два одвоени.
Трокреветна Соба – Француски кревет и еден одвоен
Супериор Двокреветна – Реновирани 2017-2018. Брачен кревет или два одвоени кревети
Супериор Трокреветна – Реновирани 2017-2018. Брачен кревет или два одвоени кревети и софа на расклопување

Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: Објект на три ката со лифт. Ресторан, Бар, Базен, Интернет.
Плажа: 80м од хотелот, лежали и чадори со доплата, доколу се користат.
Мал хотел во близина на плажа, опкружен со зеленило во едноставен стил.

Услови на Astris Sun Hotel 2*+

14:00
07:00-12:00

Содржини од Astris Sun Hotel 2*+

Објект на три ката со лифт. Ресторан, Бар, Базен, Интернет.

 • Wi-Fi интернет
 • Бар
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)
 • Ресторан

Коментари (0 коментари)

Astris Sun Hotel 2*+ Тасос, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло