WaikikiWaikiki

Assa Maris Bomo Club

Слободни Соби

BOMO ASSA MARIS BEACH 4* AG. NIKOLAOS CH
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
Regular Offer
До 07.10.2019
26.04-02.05 03.05-23.05
27.09-07.10
23.05-06.06 07.06-19.06
03.09-15.09
20.06-30.06
28.08-02.09
01.07-24.07 25.07-27.08 16.09-26.09
DOUBLE ROOM FOR SGL GARDEN VIEW
1Ad 107 92 141 156 171 188 203 132
1Ad+1ch(0-11,99) 107 92 141 156 171 188 203 132
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 107 92 141 156 171 188 203 132
2Ad+1ad 144 125 191 209 230 254 273 178
2Ad+1ch(0-11,99) 107 92 141 156 171 188 203 132
FAMILY ROOM GARDEN VIEW
2Ad 159 138 195 232 256 281 303 182
2Ad+1ad 175 152 215 256 281 310 333 200
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 175 152 215 256 281 310 333 200
2Ad+1ch(0-11,99) 159 138 195 232 256 281 303 182
2Ad+2ad 191 167 234 279 307 337 363 219
2Ad+2ch(0-11,99) 168 146 205 244 268 296 317 192
FAMILY ROOM BUNK BED GARDEN VIEW
2Ad 122 105 162 179 196 217 232 151
2Ad+1ch(0-11,99) 122 105 162 179 196 217 232 151
2Ad+2ch(0-11,99) 127 111 171 187 206 228 244 159
DOUBLE DELUXE
2Ad 147 127 170 186 204 243 254 158
2Ad+1ad 198 172 229 251 276 327 343 214
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 198 172 229 251 276 327 343 214
2Ad+1ch(0-11,99) 147 127 170 186 204 243 254 158
2Ad+2ch(0-11,99) 147 127 170 186 204 243 254 158
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 124 108 154 167 184 215 226 143
2Ad+1ad 168 146 206 226 247 289 304 193
2Ad+1ch(0-11,99) 124 108 154 167 184 215 226 143
FAMILY ROOM SEA VIEW
2Ad 164 143 211 249 274 320 333 197
2Ad+1ad 181 157 232 274 301 352 367 217
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 181 157 232 274 301 352 367 217
2Ad+1ch(0-11,99) 164 143 211 249 274 320 333 197
2Ad+2ad 197 171 254 299 328 384 399 237
2Ad+2ch(0-11,99) 172 150 222 262 287 336 350 207
FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW
2Ad 141 123 176 193 213 245 258 164
2Ad+1ch(0-11,99) 141 123 176 193 213 245 258 164
2Ad+2ch(0-11,99) 149 129 185 203 222 257 272 173
JUNIOR SUITE SEA VIEW
2Ad 190 164 219 273 300 346 357 204
2Ad+1ad 208 181 240 300 329 380 392 225
2Ad+1ad+1ch(0-11,99) 208 181 240 300 329 380 392 225
2Ad+1ch(0-11,99) 190 164 219 273 300 346 357 204
2Ad+2ad 227 197 262 326 359 415 428 245
2Ad+2ch(0-11,99) 199 173 229 286 314 363 374 215
Минимум Престој  3  2  3  3  3  5  5  3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Double Deluxe

Max Guests:
3
Max Kids:
2

Цена вкупно по соба на база СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

Исклучителен дизајн и луксузен ентериер. Француски кревет или два одвоени кревети.

Family Garden View

Max Guests:
4
Max Kids:
2

Цена вкупно по соба на база СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

2 спални, една со брачен кревет, друга – со два единечни кревети.

Double Sea View

Max Guests:
3
Max Kids:
1

Цена вкупно по соба на база СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

Соба со брачен кревет или два одвоени кревети

Double Garden View

Max Guests:
3
Max Kids:
1

Цена вкупно по соба на база СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

Соба со брачен кревет или два одвоени кревети

Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Unnamed Road, Sithonia 630 78, Greece
Агиос Николаос
3 ноќи

Положба : лоциран е на сама плажa, на 3 километри од селото Агиос Николаос, на вториот крак Ситонија, околу 110 километри оддалечен од Солун
Сместување : 50 делукс двокреветни соби, џуниор и ексекјутив свити со балкон, опремени со клима, ЛЦД ТВ, мини бар, а дел од нив имаат и хидромасажни тушеви.
Услуга: се вклучено
Плажа : песочна плажа
Содржини: отворен базен, градина, спа и велнес центар, буфет ресторан, а ла карт ресторан, бар на плажа и поред базен, специјално мени на барање, пинг понг, изнајмување велосипеди, бесплатен паркинг од страна на хотелот и бесплатен интернет низ целиот објект.

Услови на Assa Maris Bomo Club

Содржини од Assa Maris Bomo Club

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • кафе бар
 • клима
 • конференциска сала
 • лифт
 • надворешен базен
 • сеф
 • телевизија
 • фрижидер

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Assa Maris Bomo Club Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло