WaikikiWaikiki

Aroma Nisteri Beach Hotel

Расположливост

Хотел
2 *
Грција
Тасос
Limenas, Λιμένας Θάσου, Limenas Thassos 640 04, Greece
Limenas / Лименас

Локација: на 2 км од градт Лименас.
Сместување: Вкупно 21 соба опремени со клима (со доплата ), тв, Ви-Фи, мини фрижидер, туш, фен, сеф (со доплата), балкон тераса
Double – Брачен кревет или 2 одвоени
Quadriple – Различни опции. Четири одвоени кревети или брачен кревет и кревет на спрат, 2 кревета и кревет на развлекување
Family – Дневна со софа која е на развлекување и спална со француски кревет или два одвоени.
Содржини: Нов базен со слатка вода, интернет Ви Фи бесплатно, паркинг, сеф (доплата), бар.
Плажа: Пред самиот хотел

 

РЕДОВНА


EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Aroma Nisteri Beach Hotel

Содржини од Aroma Nisteri Beach Hotel

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • клима* (Доплата)

Коментари на Гости (0 коментари)

Aroma Nisteri Beach Hotel Тасос, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло