WaikikiWaikiki

Aristoteles Holiday Resort & Spa

Слободни Соби

RO ARISTOTELES HOLIDAY RESORT

Max Guests:
4
Max Kids:
4
ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA  4* OURANOUPOLIS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
Regular Offer
до 15.10.2018
10.05-23.05
27.09-15.10
24.05-30.05
15.09-26.09
31.05-06.06
02.09-14.09
07.06-28.06 29.06-21.07
25.08-01.09
22.07-24.08
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 84 127 143 154 169 204
DOUBLE ROOM FOR SGL
1Ad 84 127 143 154 169 204
1Ad+1ch(0-2,99) 84 127 143 154 169 204
1Ad+1ch(3-12,99) 84 127 143 154 169 204
2Ad+2ch(0-2,99) 92 145 162 175 186 223
2Ad+2ch(0-2,99)(3-12,99) 104 163 183 197 210 252
2Ad+2ch(3-12,99) 136 214 240 258 275 329
FAMILY 2 ROOMS
2Ad+1ad 158 257 276 290 320 384
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 158 257 276 290 320 384
2Ad+1ad+1ch(3-12,99) 172 281 301 317 349 420
2Ad+1ch(0-2,99) 116 191 204 215 237 285
2Ad+1ch(3-12,99) 132 215 230 242 266 321
2Ad+2ch(0-2,99) 116 191 204 215 237 285
2Ad+2ch(0-2,99)(3-12,99) 132 215 230 242 266 321
2Ad+2ch(3-12,99) 172 281 301 317 349 420
MAISONETTE
2Ad+1ad 158 257 276 290 320 384
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 158 257 276 290 320 384
2Ad+1ad+1ch(3-12,99) 172 281 301 317 349 420
2Ad+1ad+2ch(0-2,99) 158 257 276 290 320 384
2Ad+1ad+2ch(0-2,99)(3-12,99) 172 281 301 317 349 420
2Ad+1ad+2ch(3-12,99) 213 348 372 392 432 520
2Ad+1ch(0-2,99) 116 191 204 215 237 285
2Ad+1ch(3-12,99) 132 215 230 242 266 321
2Ad+2ch(0-2,99) 116 191 204 215 237 285
2Ad+2ch(0-2,99)(3-12,99) 132 215 230 242 266 321
2Ad+2ch(3-12,99) 172 281 301 317 349 420
2Ad+3ch(0-2,99) 116 191 204 215 237 285
2Ad+3ch(0-2,99)

(0-2,99)(3-12,99)

132 215 230 242 266 321
2Ad+3ch(0-2,99)

(3-12,99)(3-12,99)

172 281 301 317 349 420
2Ad+3ch(3-12,99) 213 348 372 392 432 520
DOUBLE ROOM SEA VIEW
2Ad 88 134 149 160 175 213
DOUBLE ROOM 3 PAX SEA VIEW
2Ad+1ch(0-2,99) 88 134 149 160 175 213
2Ad+1ch(3-12,99) 99 151 168 181 197 240
2Ad 92 145 162 175 186 223
2Ad+1ch(0-2,99) 92 145 162 175 186 223
2Ad+1ch(3-12,99) 104 163 183 197 210 252
Минимум Престој  1  3  3  3  3  3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.10.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Трет Крак
Ouranoupoli, Aristotelis 630 75
Атос - Трет Крак - Уранополис
3 ноќи

РЕНОВИРАН ХОТЕЛ за сезона 2018 !

 • Комплетно реновирани соби
 • Комфорен мебел
 • Нови Тоалети/ Бањи
 • Главниот ресторан со нова надворешна тераса
 • Нов концепт на шветска маса
 • Нов надворешен базен
 • Нов бар покрај базенот и покрај плажа

Локација : 3км од Уранополис, 110км од Солун. Хотелот е на 50 м од плажа.
Капацитет : 235 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски Содржини : ресторан, таверна, бар (маин бар, поол бар), диско клуб, фитнес центар, турска бања, сауна, џакузи, мини маркет, мини клуб, детско игралиште,ТВ сала, спортски терени (тенис, кошарка,одбојка, мини аква парк, спортови на вода
Опременост на собите : бања, клима уред, ТВ, радио и телефон.

 

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Aristoteles Holiday Resort & Spa

Содржини од Aristoteles Holiday Resort & Spa

РЕНОВИРАН ХОТЕЛ за сезона 2018 ! Комплетно реновирани соби Комфорен мебел Нови Тоалети/ Бањи Главниот ресторан со нова надворешна тераса Нов концепт на шветска маса Нов надворешен базен Нов бар покрај базенот и покрај плажа

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • игралиште
 • клима
 • надворешен базен
 • Плажа* (доплата)

Коментари (0 коментари)

Aristoteles Holiday Resort & Spa Халкидики, Трет Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло