WaikikiWaikiki

Aqua Oliva Resort 4*

Расположливост

AQUA OLIVA SIVOTA 2019 EBD

Макс Лица:
2
Макс Деца:
2
AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI ( SIVOTA)                                         www.aquaolivaresort.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 29.04-14.0523.09-30.09 15.05-16.0616.09-22.09 17.06-08.0708.09-15.09 09.07-03.0826.08-07.09 04.08-25.08
DOUBLE SUPERIOR GROUND FLOOR
2Ad 40 46 62 77 85
2Ad+1ch(0-1) 40 46 62 77 85
JUNIOR SUITE
2Ad 81 92 139 161 189
3Ad 96 107 154 177 203
3Ad+1ch(0-1) 96 107 154 177 203
3Ad+1ch(2-11.99) 96 107 154 177 203
2Ad+1ch(0-1) 81 92 139 161 189
2Ad+1ch(2-11.99) 81 92 139 161 189
2Ad+2ch(0-1) 81 92 139 161 189
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 81 92 139 161 189
2Ad+2ch(2-11.99) 81 92 139 161 189
SUITE
2Ad 108 139 192 208 245
3Ad 123 154 208 222 260
3Ad+1ch(0-1) 123 154 208 222 260
3Ad+1ch(2-11.99) 123 154 208 222 260
2Ad+1ch(0-1) 108 139 192 208 245
2Ad+1ch(2-11.99) 108 139 192 208 245
2Ad+2ch(0-1) 108 139 192 208 245
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 108 139 192 208 245
2Ad+2ch(2-11.99) 108 139 192 208 245
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE SUPERIOR GROUND FLOOR
2Ad 86 93 108 124 131
2Ad+1ch(0-1) 86 93 108 124 131
JUNIOR SUITE
2Ad 127 138 186 208 235
3Ad 166 177 223 246 273
3Ad+1ch(0-1) 166 177 223 246 273
3Ad+1ch(2-11.99) 177 188 235 257 285
2Ad+1ch(0-1) 127 138 186 208 235
2Ad+1ch(2-11.99) 139 150 197 220 246
2Ad+2ch(0-1) 127 138 186 208 235
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 139 150 197 220 246
2Ad+2ch(2-11.99) 150 161 209 231 259
SUITE
2Ad 155 186 239 254 292
3Ad 192 223 277 292 329
3Ad+1ch(0-1) 192 223 277 292 329
3Ad+1ch(2-11.99) 204 235 288 304 341
2Ad+1ch(0-1) 155 186 239 254 292
2Ad+1ch(2-11.99) 166 197 251 265 303
2Ad+2ch(0-1) 155 186 239 254 292
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 166 197 251 265 303
2Ad+2ch(2-11.99) 178 209 262 277 315
Stayover  tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:12 км. од Сивота, 100 метри од плажа,  отворен базен, базен за деца, бар на базен, лоби бар,ресторан , паркинг, бар на плажа
Соби:мини бар, фен,САТ ТВ,сеф,кафемат,балкон,WI-FI
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019  EBD
Хотел
4 *
Грција
Сивота
Agia Paraskevi 461 00, Greece

 

РЕДОВНА


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Aqua Oliva Resort 4*

Содржини од Aqua Oliva Resort 4*

Коментари на Гости (0 коментари)

Aqua Oliva Resort 4* Сивота, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилијарен
  • Пријатели
  • Соло