WaikikiWaikiki

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA

Слободни Соби

ANTHEMUS SEA BEACH HOTEL & SPA 5* AKTI ELIAS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Regular Offer 21.04-20.05
09.10-31.10
21.05-13.06
18.09-08.10
14.06-06.07
02.09-17.09
07.07-01.09
DOUBLE SUPERIOR  *GARDEN VIEW
2Ad 117 166 206 253
JUNIOR SUITE *GARDEN VIEW
2Ad 133 193 249 324
2Ad+1ad 179 260 335 438
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 179 260 335 438
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 179 288 363 465
2Ad+1ch(0-2,99) 133 193 249 324
2Ad+1ch(3-11,99) 133 220 276 352
2Ad+2ch(0-2,99) 133 193 249 324
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 133 220 276 352
2Ad+2ch(3-11,99) 160 260 321 403
SUITE DELUXE *GARDEN VIEW
2Ad 197 260 307 416
2Ad+1ad 266 350 414 561
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 266 350 414 561
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 266 378 441 588
2Ad+1ch(0-2,99) 197 260 307 416
2Ad+1ch(3-11,99) 197 288 334 443
2Ad+2ch(0-2,99) 197 260 307 416
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 197 288 334 443
2Ad+2ch(3-11,99) 226 326 379 493
DOUBLE SUPERIOR  *SEA VIEW OR POOL VIEW
2Ad 128 184 227 275
JUNIOR SUITE *SEA VIEW OR POOL VIEW
2Ad 148 219 273 347
2Ad+1ad 199 296 368 467
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 199 296 368 467
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 199 324 396 496
2Ad+1ch(0-2,99) 148 219 273 347
2Ad+1ch(3-11,99) 148 247 301 374
2Ad+2ch(0-2,99) 148 219 273 347
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 148 247 301 374
2Ad+2ch(3-11,99) 176 287 346 425
SUITE DELUXE *SEA VIEW OR POOL VIEW
2Ad 210 282 328 438
2Ad+1ad 284 381 443 591
2Ad+1ad+1ch(0-2,99) 284 381 443 591
2Ad+1ad+1ch(3-11,99) 284 408 472 619
2Ad+1ch(0-2,99) 210 282 328 438
2Ad+1ch(3-11,99) 210 310 357 466
2Ad+2ad 357 478 558 744
2Ad+2ch(0-2,99) 210 282 328 438
2Ad+2ch(0-2,99)(3-11,99) 210 310 357 466
2Ad+2ch(3-11,99) 239 349 402 516
Минимум Престој  3  5  5  5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
5 *
Грција
Халкидики, Втор Крак
Elia Nikitis 630 88, Greece
Никити
14:00
3 ноќи

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа.
Сместување
: 280 соби и бунгалови. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, радио, фрижидер, мини бар,интернет конекција, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини : главен ресторан, таверна, бар (меин бар, пул бар), мини маркет, мини бус (Хотел-Неа Мармарис-Хотел), детско игралиште, мини клуб, театар…
Плажа: песочна
Спорт и забава: отворен базен со џакузи и еден помал за деца, масажа, сауна, фитнес центар, кино и тв сала, водени спортови…

Услови на Anthemus Sea Beach Hotel & SPA

14:00

Содржини од Anthemus Sea Beach Hotel & SPA

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • клима
  • Плажа (Бесплатно)
  • сеф

Коментари (0 коментари)

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Халкидики, Втор Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло