WaikikiWaikiki
Forgot password?

Anastasia Vila, Polichrono

Available Rooms

Закуп Гарантирани Соби
Грција
Халкидики, Прв Крак
Polychrono 630 85, Greece
Полихроно
14:00
09:00
20 % Off

Вила Анастасија e нов објект во нашата понуда Лето 2019 Грција. Вилата е лоцирана на 100м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно. Во својот состав располага со 4 апартмани за 2-4 лица распоредени на прв и втор кат. Апартманите се со 2 одвоени соби, во првата соба има кујна со фрижидер, решо, приброр согласно капацитетот, софа на расклопување за максимум 1 возрасен или 2 деца, во другата соба има брачен кревет и излез кон балкон со поглед кон соседен објект. Апартманите се опремени со тоалет со туш, ТВ, клима (бесплатно) и Wi-Fi интернет (бесплатно). Веднаш спроти вилата има земјен паркинг. Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..
Локација/ Кординати: 40.018540, 23.524479

LAST MINUTE  термин: 14.07.2019-21.07.2019

Вила Анастасија, Полихроно - Цени за 7 ноќи по лице со превоз или по соба само наем

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Цените кои не се означени со (*) се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз за минимум две лица во соба (Мин. 2 уплати) | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување плаќаат само превоз; За користење на сопствен превоз се намалува - 10ЕУР од лице 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување.
- Цените означени со (*) за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на апартман без вклучен превоз;
- Πрвите две и последните две смени се ПРОМО и не важат EARLY BOOKING попустот
ТЕРМИНИНОЌИАПП 1/2+1
(МАКС.3 ЛИЦА)
LAST MINUTE!АПП 1/2+2
(МАКС.4 ЛИЦА)
LAST MINUTE
23.06-30.06.20197Продадено/Продадено/
30.06-07.07.20197*Продадено/Продадено/
07.07-14.07.20197*Продадено/Продадено/
14.07-21.07.20197*Продадено/Продадено/
21.07-28.07.20197*Продадено/Продадено/
28.07-04.08.20197*Продадено/Продадено/
04.08-11.08.20197*Продадено/Продадено/
11.08-18.08.20197*359/379/
18.08-25.08.20197*339/349/
25.08-01.09.20197169/179/
01.09-08.09.20197Продадено/Продадено/
08.09-15.09.20197Продадено/Продадено/
15.09-22.09.20197Продадено/Продадено/
22.09-29.09.2019759/69/

НАПОМЕНА:
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Куманово/ Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год

Policies of Anastasia Vila, Polichrono

14:00
09:00
– за отказ до 30 дена пред патувањето се наплатува 5% – за отказ од 29 до 22 дена пред патувањето 10% – за отказ од 21 до 15 дена пред патувањето 20% – за отказ од 14 до 08 дена пред патувањето 50% – за отказ од 07 до 01 дена пред патувањето 90% – ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%
Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени во канцелариите во Скопје.

Amenities of Anastasia Vila, Polichrono

  • Wi-Fi интернет
  • бесплатен паркинг
  • клима
  • телевизија
  • фрижидер

Guest Reviews (0 reviews)

Anastasia Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo