WaikikiWaikiki

Alexandra Beach

Слободни Соби

Не се пронајдени соби
Хотел
4 *
Грција
Тасос

Положба: Сместен е измеѓу Пефкари и Потос.
Сместување: 225 соби.Собите се опремени со тераса, клима, телефон, фен, WiFi интернет, фрижидер.
Услуги: Ноќевање со појадок (BB), Полупансион(HB) и Полнпансион(FB)
Содржини: Ресторан, бар(главн бар, бар покрај базенот, бар на плажа),градина на покрив
Плажа: Шљунковито-песочна плажа
Спорт и забава: 2 базена(еден од нив се загрева во април,мај и октомври), анимација, СПА центар.

Услови на Alexandra Beach

Содржини од Alexandra Beach

Коментари (0 коментари)

Alexandra Beach Тасос, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло