WaikikiWaikiki

Akrathos Hotel

Слободни Соби

AKRATHOS OURANOUPOLIS SPO 25.04-22.05.2020

Max Guests:
4
Max Kids:
2
AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS     www.akrathos-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
5 25.04-30.04 01.05-22.05    
DOUBLE ROOM
2Ad 75 75    
3Ad 102 102    
3Ad+1ch(0-1) 102 102    
3Ad+1ch(2-11.99) 102 102    
2Ad+1ch(0-1) 75 75    
2Ad+1ch(2-11.99) 75 75    
2Ad+2ch(0-1) 75 75    
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 75 75    
2Ad+2ch(2-11.99) 94 94    
Минимум престој 1 1    
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:бар,кафетериа,ресторан,супер маркет,анимација,игралиште за деца,базен,базен за деца,билијард,пинг понг,фитнес и др.
Соби:фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.02.2020 SPO 591
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

AKRATHOS OURANOUPOLIS 2020 EBD

Max Guests:
4
Max Kids:
2
AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS     www.akrathos-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
5 25.04-30.04 01.05-31.05

01.10-16.10

01.06-03.07

23.08-30.09

04.07-22.08
SUITE FAMILY EXECUTIVE
3Ad+1ch(0-1) 188 177 254 325
3Ad+1ch(2-11.99) 188 177 254 325
2Ad+2ch(0-1) 175 164 235 292
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 175 164 235 292
2Ad+2ch(2-11.99) 175 164 235 292
SUITE LOFT
1Ad 71 66 104 160
DOUBLE ROOM
2Ad 85 80 141 188
3Ad 115 108 191 254
3Ad+1ch(0-1) 115 108 191 254
3Ad+1ch(2-11.99) 115 108 191 254
2Ad+1ch(0-1) 85 80 141 188
2Ad+1ch(2-11.99) 85 80 141 188
2Ad+2ch(0-1) 85 80 141 188
2Ad+2ch(0-1)(2-11.99) 85 80 141 188
2Ad+2ch(2-11.99) 106 99 177 235
SUITE LOFT LUXURY
2Ad 198 186 263 338
2Ad+1ch(0-5.99) 198 186 263 338
Минимум престој 1 1 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:бар,кафетериа,ресторан,супер маркет,анимација,игралиште за деца,базен,базен за деца,билијард,пинг понг,фитнес и др.
Соби:фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2020 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Халкидики, Трет Крак
Ouranoupolis Peripheral Road, Ouranoupoli 630 75, Greece

Положба: Халкидики, Атос (Трет Крак), Уранополис.

Сместување:  276 соби и 36 свити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер.

Услуга: се вклучено

Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, мини маркет,паркинг…

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал…

Услови на Akrathos Hotel

Содржини од Akrathos Hotel

  • Wi-Fi интернет
  • клима
  • надворешен базен

Коментари (0 коментари)

РЕДОВНА


LAST MINUTE


Akrathos Hotel Халкидики, Трет Крак, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло