WaikikiWaikiki

Aeria Hotel

Слободни Соби

 • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
AERIA HOTEL 3+* (B SUP) ASTRIS THASSOS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – HB
11.08-11.08 13.08-17.08 25.08-25.08 26.08-27.08 30.08-30.08 04.09-08.09 10.09-14.09 15.09-17.09 18.09-22.09
DOUBLE ROOM
2Ad 64 80 86 66 50 71 71 68 63
2Ad+1ad 87 109 115 90 68 96 96 90 86
2Ad+1ch(0-1) 64 80 86 66 50 71 71 68 63
2Ad+1ch(12-17,99) 80 100 106 83 62 88 88 84 79
2Ad+1ch(2-11,99) 64 80 86 66 50 71 71 68 63
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СЕ ВКЛУЧЕНО – AI
DOUBLE ROOM
2Ad 78 98 104 91 69 97 97 91 87
2Ad+1ad 106 132 141 123 92 130 130 123 117
2Ad+1ch(0-1) 78 98 104 91 69 97 97 91 87
2Ad+1ch(12-17,99) 98 123 130 113 85 120 120 114 109
2Ad+1ch(2-11,99) 87 108 115 101 76 108 108 102 99
Минимум Престој  1  1  1  1  1  1  1  1  1
Stay over 1,5EUR tax по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 19.08
Хотел
3 *
Грција
Тасос
Thassos Astris, 64002, Greece
+30 25930 51831
Астрис, Тасос
14.00 p.m
11.00 a.m
3 ноќи

Положба: Мал хотел во живописното туристичко место Астрис.
Сместување: 57 соби.Собите се опремени со тераса, клима, телефон, фен, WiFi интернет, фрижидер, туш..
Услуги: Полупансион(HB) и Се вклучено (Аll Inclusive)
Содржини: Ресторан, бар
Плажа: Шљунковитa

Услови на Aeria Hotel

14.00 p.m
11.00 a.m
Дозволен престој за домашни миленици

Содржини од Aeria Hotel

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • дозволен престој за домашни миленичиња
 • игралиште
 • кафе бар
 • клима
 • конференциска сала
 • надворешен базен
 • сеф
 • телевизија
 • фитнес
 • фрижидер
 • џакузи

Коментари (0 коментари)

Aeria Hotel Тасос, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилија
 • Пријатели
 • Соло