WaikikiWaikiki

Aeolos Beach Hotel

Расположливост

RO AEOLOS BEACH HOTEL PERAMA

Макс Лица:
4
Макс Деца:
5
AEOLOS BEACH HOTEL 4* (A) / PERAMA / CORFU
ЦЕНИ ПО СОБА ОД НОЌ ALL INCLUSIVE
Regular Offer 29.04-10.05
19.10-28.10
11.05-24.05
28.09-18.10
25.05-14.06
21.09-27.09
15.06-05.07
31.08-20.09
06.07-30.08
DOUBLE BUNGALOW FOR SGL GARDEN VIEW
1Ad+1ch(0-1,99) 62 88 129 157 210
1Ad+1ch(2-5,99) 62 88 129 157 210
1Ad+1ch(6-11,99) 62 88 129 157 210
SINGLE BUNGALOW GARDEN VIEW
1Ad 61 84 119 139 180
DOUBLE BUNGALOW GARDEN VIEW
2Ad 81 110 152 174 210
2Ad+1ad 110 148 206 234 284
2Ad+1ch(0-1,99) 81 110 152 174 210
2Ad+1ch(2-5,99) 81 110 152 174 210
2Ad+1ch(6-11,99) 101 137 191 217 263
DOUBLE ROOM FOR SGL MAIN BUILDING/SEA VIEW
1Ad+1ch(0-1,99) 67 98 144 171 228
1Ad+1ch(2-5,99) 67 98 144 171 228
1Ad+1ch(6-11,99) 67 98 144 171 228
SINGLE ROOM MAIN BUILDING/SEA VIEW
1Ad 66 92 129 151 193
DOUBLE ROOM MAIN BUILDING/SEA VIEW
2Ad 89 122 168 190 228
2Ad+1ad 120 163 227 255 307
2Ad+1ch(0-1,99) 89 122 168 190 228
2Ad+1ch(2-5,99) 89 122 168 190 228
2Ad+1ch(6-11,99) 111 151 210 237 284
DOUBLE BUNGALOW FOR SGL SEA VIEW
1Ad+1ch(0-1,99) 65 93 136 167 221
1Ad+1ch(2-5,99) 65 93 136 167 221
1Ad+1ch(6-11,99) 65 93 136 167 221
SINGLE BUNGALOW SEA VIEW
1Ad 64 88 124 148 188
BUNGALOW SUPERIOR SEA VIEW
2Ad 94 126 173 196 234
2Ad+1ad 127 170 233 264 315
2Ad+1ch(0-1,99) 94 126 173 196 234
2Ad+1ch(2-5,99) 94 126 173 196 234
2Ad+1ch(6-11,99) 119 157 216 245 292
DELUXE ROOM SEA VIEW
2Ad 101 133 185 207 247
2Ad+1ad 136 179 250 279 334
2Ad+1ch(0-1,99) 101 133 185 207 247
2Ad+1ch(2-5,99) 101 133 185 207 247
2Ad+1ch(6-11,99) 126 166 231 258 309
DOUBLE BUNGALOW SEA VIEW
2Ad 86 116 160 185 221
2Ad+1ad 115 156 216 250 299
2Ad+1ch(0-1,99) 86 116 160 185 221
2Ad+1ch(2-5,99) 86 116 160 185 221
2Ad+1ch(6-11,99) 107 145 200 231 277
SUITE FAMILY 2 BROOMS SEA VIEW
2Ad+1ad 151 190 290 326 395
2Ad+1ad+1ch(0-1,99) 151 190 290 326 395
2Ad+1ad+1ch(2-5,99) 151 190 290 326 395
2Ad+1ad+1ch(6-11,99) 180 223 344 386 468
2Ad+1ch(0-1,99) 112 140 215 242 293
2Ad+1ch(2-5,99) 112 140 215 242 293
2Ad+1ch(6-11,99) 140 175 268 302 367
2Ad+2ad 191 238 364 410 498
2Ad+2ch(0-1,99) 112 140 215 242 293
2Ad+2ch(0-1,99)(2-5,99) 112 140 215 242 293
2Ad+2ch(0-1,99)(6-11,99) 140 175 268 302 367
2Ad+2ch(2-5,99) 140 175 268 302 367
2Ad+2ch(2-5,99)(6-11,99) 140 175 268 302 367
2Ad+2ch(6-11,99) 168 210 322 362 439
FAMILY BUNGALOW SLIDING DOORS
2Ad+1ad 123 166 240 266 332
2Ad+1ad+1ch(0-1,99) 123 166 240 266 332
2Ad+1ad+1ch(2-5,99) 123 166 240 266 332
2Ad+1ad+1ch(6-11,99) 146 195 285 315 394
2Ad+1ch(0-1,99) 91 123 179 197 246
2Ad+1ch(2-5,99) 91 123 179 197 246
2Ad+1ch(6-11,99) 114 152 222 246 308
2Ad+2ad 155 208 302 335 418
2Ad+2ch(0-1,99) 91 123 179 197 246
2Ad+2ch(0-1,99)(2-5,99) 91 123 179 197 246
2Ad+2ch(0-1,99)(6-11,99) 114 152 222 246 308
2Ad+2ch(2-5,99) 114 152 222 246 308
2Ad+2ch(2-5,99)(6-11,99) 114 152 222 246 308
2Ad+2ch(6-11,99) 136 183 267 296 369
Минимум Престој  1  1  3  3  4
Stayovertax  3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОТРЕБНА Е УПЛАТА ОД 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ
Хотел
4 *
Грција
Крф
Achilleio 490 84, Greece

Положба : Перама, на 9км од Керкира, прва линија од море
Сместување: 310 соби; Double Rooms Main Building (~22 m2), Double Bungalows GV/SV (~22 m2), Superior Bungalows SV, Family Βungalows Open Plan (~25 m2), Family Bungalows Sliding Door (~25 m2), Deluxe Rooms MB, Deluxe Rooms Bungalows (25m2), Suites Family 2-Brooms.
Услуга: се вклучено
Содржини: 3 бара, 2 ресторани, 2 базени, детски базен, перење, Wi-Fi интернет со доплата, лекар на повик, менувачница, паркинг, продавница, дадилка на барање, детски клуб,
Плажа: песочна на 40м (подземен премин), при влез во море камчиња, на места камења, бесплатни лежалки и чадори, пешкири со депозит
Спорт и забава: аеробик, аква аеробик, одбојка на плажа, пинг понг, тенис, ватерполо, анимација
Опременост на собите: клима, сателитска ТВ, мини бар, апарат за кафе/чај, папучи, тоалет со туш/када, фен, телефон, сеф со доплата, Wi-Fi интернет со доплата, балкон

 

EARLY BOOKING


LAST MINUTE


SPECIAL OFFER


Услови на Aeolos Beach Hotel

Содржини од Aeolos Beach Hotel

 • Wi-Fi интернет
 • бесплатен паркинг
 • надворешен базен
 • Плажа (Бесплатно)
 • Ресторан
 • Сауна
 • телевизија
 • фитнес

Коментари на Гости (0 коментари)

Aeolos Beach Hotel Крф, Грција

Вашиопт целокупен впечаток од овој објект

Број на Резервација

Пин Код

Наслов на Вашиот коментар

Вашиот коментар

Каков тип на патување беше ова?

 • Бизнис
 • Парови
 • Фамилијарен
 • Пријатели
 • Соло