WaikikiWaikiki

Aeolis Thassos Palace

Слободни Соби

  • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* (A) ASTRIS THASSOS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – HB
13.08-13.08 16.08-17.08 20.08-22.08
DOUBLE ROOM
2Ad 89 89 89
2Ad+1ad 119 119 119
2Ad+1ad+1ch(0-1) 119 119 119
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 119 119 119
2Ad+1ch(0-1) 89 89 89
2Ad+1ch(2-11,99) 89 89 89
2Ad+2ch(0-1) 89 89 89
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 89 89 89
2Ad+2ch(2-11,99) 89 89 89
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СЕ ВКЛУЧЕНО – AI
DOUBLE ROOM
2Ad 110 110 110
2Ad+1ad 149 149 149
2Ad+1ad+1ch(0-1) 149 149 149
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 157 157 157
2Ad+1ch(0-1) 110 110 110
2Ad+1ch(2-11,99) 119 119 119
2Ad+2ch(0-1) 110 110 110
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 119 119 119
2Ad+2ch(2-11,99) 128 128 128
Минимум Престој  1  1  1
Stay over tax 3EUR по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 19.08
  • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* (A) ASTRIS THASSOS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – HB
24.08-25.08 26.08-26.08 30.08-31.08 04.09-04.09 07.09-08.09 09.09-14.09 15.09-17.09 18.09-22.09
DOUBLE ROOM
2Ad 101 87 87 87 92 91 86 80
2Ad+1ad 137 117 117 117 125 123 115 109
2Ad+1ad+1ch(0-1) 137 117 117 117 125 123 115 109
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 137 117 117 117 125 123 115 109
2Ad+1ch(0-1) 101 87 87 87 92 91 86 80
2Ad+1ch(2-11,99) 101 87 87 87 92 91 86 80
2Ad+2ch(0-1) 101 87 87 87 92 91 86 80
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 101 87 87 87 92 91 86 80
2Ad+2ch(2-11,99) 101 87 87 87 92 91 86 80
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СЕ ВКЛУЧЕНО – AI
DOUBLE ROOM
2Ad 126 113 113 113 120 117 110 106
2Ad+1ad 169 153 153 153 163 157 149 143
2Ad+1ad+1ch(0-1) 169 153 153 153 163 157 149 143
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 180 163 163 163 173 168 158 154
2Ad+1ch(0-1) 126 113 113 113 120 117 110 106
2Ad+1ch(2-11,99) 136 124 124 124 131 128 120 117
2Ad+2ch(0-1) 126 113 113 113 120 117 110 106
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 136 124 124 124 131 128 120 117
2Ad+2ch(2-11,99) 146 135 135 135 142 139 130 127
Минимум Престој  1  1  1  1  1  1  1  1
Stay over tax 3EUR  по соба од ден
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 31.07 ДО 19.08
  • ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* ASTRIS
ЦЕНИ ПО СОБА ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА- HB
17.07-20.07 26.07-27.07
01.08-09.08
28.07-31.07 10.08-24.08 25.08-25.08 26.08-27.08
DOUBLE ROOM
2Ad 96 114 108 120 101 87
2Ad+1ad 129 154 145 162 137 117
2Ad+1ad+1ch(0-1) 129 154 145 162 137 117
2Ad+1ad+1ch(2-11,99) 129 154 145 162 137 117
2Ad+1ch(0-1) 96 114 108 120 101 87
2Ad+1ch(2-11,99) 96 114 108 120 101 87
2Ad+2ch(0-1) 96 114 108 120 101 87
2Ad+2ch(0-1)(2-11,99) 96 114 108 120 101 87
2Ad+2ch(2-11,99) 96 114 108 120 101 87
Минимум Престој  2  2  2  2  2  2
Stay over tax 3 EUR од ден по соба
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТИ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕВРО = 62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.07

RO AEOLIS THASSOS PALACE

Max Guests:
4
Max Kids:
4
AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* ASTRIS THASSOS www.aeolis-thassos.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
5 03.06-16.06 17.06-23.06 24.06-09.07 10.07-31.07 01.08-25.08 26.08-08.09 09.09-17.09 18.09-22.09
DOUBLE ROOM
2Ad 106 111 117 122 128 111 108 102
3Ad 144 149 159 165 173 149 147 138
3Ad+1ch(0-1) 144 149 159 165 173 149 147 138
3Ad+1ch(2-11) 144 149 159 165 173 149 147 138
2Ad+1ch(0-1) 106 111 117 122 128 111 108 102
2Ad+1ch(2-11.99) 106 111 117 122 128 111 108 102
2Ad+2ch(0-1) 106 111 117 122 128 111 108 102
2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

106 111 117 122 128 111 108 102
2Ad+2ch(2-11.99) 106 111 117 122 128 111 108 102
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
DOUBLE ROOM
2Ad 139 144 148 152 159 144 139 135
3Ad 189 194 200 207 215 194 189 182
3Ad+1ch(0-1) 189 194 200 207 215 194 189 182
3Ad+1ch(2-11.99) 202 208 213 220 229 208 202 196
2Ad+1ch(0-1) 139 144 148 152 159 144 139 135
2Ad+1ch(2-11.99) 152 157 161 166 172 157 152 148
2Ad+2ch(0-1) 139 144 148 152 159 144 139 135
2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

152 157 161 166 172 157 152 148
2Ad+2ch(2-11.99) 166 170 175 179 186 170 166 161
Минимум престој 2 3 3 3 4 3 3 2
Stayover Tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: 150 метри од плажа, ресторан,лоби бар, базен,WI-FI, конференциска сала,тенис, паркинг , СПА центар, игралиште за деца
Соби: клима, САТ ТВ, WI-FI,фрижидер,сеф,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Хотел
4 *
Грција
Тасос
Astris, Astrís 640 02, Greece
Астрис / Astris

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПоложба: Нов хотел изграден во 2011 година. Лоциран во живописното село Астрис.
Сместување: вкупно 45 соби Стандардни единечни и двокреветни (22 м2), Супериор соби (30 м2), Свита 2-соби (36-38 м2).
Опремени со клима уред, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi интернет, фрижидер, сеф, купатило (бања / туш), фен за коса, балкон / тераса. Брачен кревет и тросед.
Супериор собите голем балкон, поглед на море, двокреветни или двокреветни кревети.
Свити, 2 соби. Салон со 2 софи, спална соба со брачен кревет.
Услуга: ALL INCLUSIVE, BED AND BREAKFAST, HALF BOARD
Содржини: Пространи, комфорни соби, интернет, базен, ресторан, спа, салон за убавина. Совршен избор за семеен одмор.
Плажа: на 150 метри со

Услови на Aeolis Thassos Palace

Содржини од Aeolis Thassos Palace

Коментари (0 коментари)

Aeolis Thassos Palace Тасос, Грција

Вашето мислење

Резервациски Број

Пин Код

Име на коментарот

Вашиот коментар

Тип на патување?

  • Бизнис
  • Парови
  • Фамилија
  • Пријатели
  • Соло