WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: ХАЛКИДИКИ, ПРВ КРАК

6 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

Anastasia 3 Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

Цена од49€ ОДБЕРИ

Anastasia Vila 2, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

Цена од59€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Anastasia Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..

Цена од49€ ОДБЕРИ

Magda Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

2 коментари

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 200 метри.

Цена од59€ ОДБЕРИ

Tasula Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

1 коментари

Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на

Цена од69€ ОДБЕРИ

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila) Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на околу 110 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален

Цена од35€ ОДБЕРИ