WaikikiWaikiki

Резултати од: ХАЛКИДИКИ, ПРВ КРАК

7 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

цена од49€

Anastasia 3 Vila, PolichronoХалкидики, Прв Крак Грција

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

цена од59€

Anastasia Vila 2, PolichronoХалкидики, Прв Крак Грција

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

20% Попуст
цена од49€

Anastasia Vila, PolichronoХалкидики, Прв Крак Грција

Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..

цена од0€

D Oro VillaХалкидики, Прв Крак Грција

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER  

цена од59€

Magda Vila, PolichronoХалкидики, Прв Крак Грција

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 200 метри.

цена од69€

Tasula Vila, PolichronoХалкидики, Прв Крак Грција

Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на

цена од35€

Yellow Apartments (Ex. Panos Vila)Халкидики, Прв Крак Грција

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на околу 110 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален