WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: крф

13 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

Aeolos Beach Hotel
Крф Грција

0 коментари

Положба : Перама, на 9км од Керкира, прва линија од море Сместување: 310 соби; Double Rooms Main Building (~22 m2), Double

Цена од0€ ОДБЕРИ

Almyros Beach Hotel
Крф Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO GRECOTEL CORFU IMPERIAL EXCLUSIVE RESORT EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Amour Holiday Resort
Крф Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO GRECOTEL CORFU IMPERIAL EXCLUSIVE RESORT EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Grecotel Eva Palace Deluxe
Крф Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO GRECOTEL CORFU IMPERIAL EXCLUSIVE RESORT EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Ikos Dassia Deluxe
Крф Грција

0 коментари

  РЕДОВНА RO GRECOTEL CORFU IMPERIAL EXCLUSIVE RESORT EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од0€ ОДБЕРИ

Livadi Nafsika Hotel
Крф Грција

0 коментари

Положба : Се наоѓа во местото Дасија. Оддалечен е 11км од Крф и 12км од аеродромот. Сместување: Собите се опремени

Цена од0€ ОДБЕРИ

Oasis Corfu
Крф Грција

0 коментари

Положба : Се наоѓа во местото Перама.Оддалечен е 7км од градот Крф и 5км од аеродромот, 4км од рибарското село

Цена од25€ ОДБЕРИ

Messonghi Beach
Крф Грција

0 коментари

Положба : комплексот се наоѓа на сама плажа, во местото Месонги. Сместување: 920 соби. Опремени со туш, телефон, балкон или

Цена од29€ ОДБЕРИ

Loutrouvia Hotel
Крф Грција

0 коментари

Положба: Оддалечен е 300м од местото Беницес,12км од градот Крф и аеродромот. Сместување: Собите се опремени си клима,тв,мини-фрижидер,када,туш,фен,балкон/тераса. Услуга: Bed

Цена од31€ ОДБЕРИ

Potamaki Beach
Крф Грција

0 коментари

Положба : Оддалечен 200м од местото Бенитсес,11км од градот Крф и Аеродромот. Сместување: Собите се опремени клима, САТ ТВ(руски канали),мини

Цена од36€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Sunshine Corfu Hotel & Spa
Крф Грција

0 коментари

Положба : Нисаки, 25км од Керкира, прва линија од море Сместување: 313 соби; 108 Double Rooms MB GV,SV & 88

Цена од45€ ОДБЕРИ
0 коментари

Положба : Комено, на 10км од главниот град Керкира, прва линија од море Сместување: 274 соби; Superior SV, Deluxe Room

Цена од75€ ОДБЕРИ