WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Прв Крак

38 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

15% Попуст

Hotel Calypso
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Ханиоти Хотелски содржини: базен со 2 нивоа на длабочина, со лежалки и чадори,

Цена од11€ ОДБЕРИ
25% Попуст

Forest Park
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: 1,5 километри оддалечен од Криопиги, на првиот крак Касандра на околу 90 километри оддалеченост од Солун. Сместување: 48 еднокреветни

Цена од12€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Kassandra Bay Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Early Booking -15% попуст - За комплетни уплати по потврда не резервација дополнителен -5% попуст -

Цена од14€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Bellagio Blue
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

ЦеновникРедовна ПонудаEarly BookingSpecial OfferLast Minute Bellagio Blue 2* RP Summer 2018 * Цени по соба од ноќ во евра за

Цена од15€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Kassandra Mare
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Неа Потидеа, на плажа Сместување: двокреветни соби (два нормални лежаи, трет дополнителен кревет на расклопување), опремени со клима, директен

Цена од16€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Anna Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: 50 метри од центарот на Пефкохори, на првиот крак Касандра, на 110 километри оддалеченост од Солун Сместување: Сите соби

Цена од18€ ОДБЕРИ

Elinotel Polis Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа. Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни

Цена од19€ ОДБЕРИ

Port Marina Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: се наоѓа 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури, на јужниот крај на првиот крак

Цена од19€ ОДБЕРИ
12% Попуст

Imperial Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Неа Скиони на 30 метри од плажа, на првиот крак Касандра на околу 120 километри

Цена од19€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Dyonissos Inn
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа во Ханиоти, на 300 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 апартмани. Апартманите се опремени

Цена од20€ ОДБЕРИ
12% Попуст

Iris Hotel Siviri
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Сивири Сместување: 76 еднокреветни, двокреветни и четворокреветни соби опремени со клима, минибар, сателитски ТВ, телефон,

Цена од20€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Tresor Sousouras (Ex. Hanioti Palace)
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во Ханиоти, 100м од плажа Капацитет: 90 соби и 2 суитеа Услуга: полупансион

Цена од21€ ОДБЕРИ

Sousouras
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во Ханиоти, на сама плажа Капацитет: 77 соби и бунгалови. Услуга: полупансион (појадок

Цена од21€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Flegra Palace Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Пефкохори ( Halkidiki / Халкидики / Прв Крак Касандра / Kassandra / Pefkohori ) на

Цена од21€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Kriopigi Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Криопиги, на 800м од плажа Сместување: двокреветни соби, фамилијарни и џуниор свитови опремени со Услуга: полупансион ( појадок и

Цена од23€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Hotel Samel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Во Халкидики ( Halkidiki )/ Касандра , Сивири ( Siviri ) на 100 метри од море Oпис: Романтичен мал

Цена од23€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Athos Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ), 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 599 соби (8

Цена од24€ ОДБЕРИ
25% Попуст

Lesse Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажа Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон ,фен,чајна

Цена од25€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Grandotel Hanioti
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација : Во Ханиоти, на плажа Сместување : 125 стандард соби и 8 свита собите се опремени со бања, балкон, клима

Цена од25€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Bomo Club Olympic Cosma
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Економичен хотел, дел од ланецот БОМО КЛУБ, комфорни соби, професионална услуга. Поставен на 150м од преубавата песочна плажа на Ханиоти, комплетно реновиран ресторан 2016 богат избор на шведска маса. Погоден избор за фамилијарен одмор.

Цена од25€ ОДБЕРИ