WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Втор Крак

20 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

Simeon Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO BOMO ASSA MARIS AG. NIKOLAOS EARLY BOOKING ASSA MARIS EBD 2019 LAST MINUTE SPECIAL OFFER ASSA MARIS EBD

Цена од0€ ОДБЕРИ

Porfi Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO BOMO ASSA MARIS AG. NIKOLAOS EARLY BOOKING ASSA MARIS EBD 2019 LAST MINUTE SPECIAL OFFER ASSA MARIS EBD

Цена од0€ ОДБЕРИ

Ikos Olivia
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Геракини, на плажа, на вториот крак Ситонија, околу 80 километри оддалечен од Солун Сместување :

Цена од0€ ОДБЕРИ

Makednos Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е на 6 километри од Никити на дваесетина метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 100

Цена од17€ ОДБЕРИ

Sunset Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Неос Марамарас на сама плажа, на вториот крак Ситонија, околу 115 километри оддалечено од Солун

Цена од21€ ОДБЕРИ

Rema Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Вурвуру на 50 метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 120 километри оддалечено од

Цена од21€ ОДБЕРИ

Toroni Blue Sea
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со

Цена од27€ ОДБЕРИ

Philoxenia Bungalows
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: Псакудиа Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер.. Услуга: Полупансион(ноќевање

Цена од27€ ОДБЕРИ

Lagomandra Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа. Сместување: 160 соби и

Цена од33€ ОДБЕРИ

Assa Maris Bomo Club
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е на сама плажa, на 3 километри од селото Агиос Николаос, на вториот крак Ситонија, околу 110

Цена од35€ ОДБЕРИ

Hotel Ermioni
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: Во местото Каламици на вториот крак, на 300м од прекрасната песочна плажа Сместување: Двoкреветни, Трокреветни и Четворокреветни соби. Опремени

Цена од35€ ОДБЕРИ

Diaporos Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO BOMO ASSA MARIS AG. NIKOLAOS EARLY BOOKING ASSA MARIS EBD 2019 LAST MINUTE SPECIAL OFFER ASSA MARIS EBD

Цена од41€ ОДБЕРИ

Lagomandra Hotel & Spa
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотел на 300м од плажа

Цена од43€ ОДБЕРИ

Blue Dolphin
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа Капацитет: 107 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: отворен и затворен

Цена од44€ ОДБЕРИ

Village Mare
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА RO BOMO ASSA MARIS AG. NIKOLAOS EARLY BOOKING ASSA MARIS EBD 2019 LAST MINUTE SPECIAL OFFER ASSA MARIS EBD

Цена од45€ ОДБЕРИ

Cronwell Sermilia Resort
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Псакудија, на плажа, на вториот крак Ситонија, околу 80 километри оддалечен од Солун Сместување :

Цена од50€ ОДБЕРИ

Porto Carras Meliton
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во склоп на комплексот “Porto Carras”. На 1км од Неа Мармарас. Хотелот има сопствена плажа долга 1,5 км.

Цена од50€ ОДБЕРИ

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа. Сместување : 280

Цена од58€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Vila Nikiti Bay, Nikiti Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Никити Беј Апартмани се нов објект дел од понудата Грција лето 2019. Оваа релативно нова градба, изградена е 2014год. a

Цена од59€ ОДБЕРИ

Porto Carras Sithonia Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во комплексот “Porto Carras” на 1,5км од Неа Мармарас, 115км од Солун. Сместување : 477 соби (фамилијарни, свити).

Цена од66€ ОДБЕРИ