WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: трет крак

5 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

Akti Ouranoupoli
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : Уранополи, Атос. Сместување :70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити. Собите се опремени со:

Цена од38€ ОДБЕРИ

Alexandros Palace
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити,

Цена од44€ ОДБЕРИ

Aristoteles Holiday Resort & Spa
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

РЕНОВИРАН ХОТЕЛ за сезона 2018 ! Комплетно реновирани соби Комфорен мебел Нови Тоалети/ Бањи Главниот ресторан со нова надворешна тераса

Цена од27€ ОДБЕРИ

Hotel Theoxenia
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Локација : 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа Капацитет : 136 соби

Цена од37€ ОДБЕРИ

Sunrise Hotel
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

Цена од25€ ОДБЕРИ