WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Пиери

10 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

22% Попуст

Bomo Olympus Grand Resort
Пиерија Грција

0 коментари

Локација: 1км од Лептокарија, 80 км од Солун Капацитет: 124 соби и 104 бунгалови Услуга: се вклучено Хотелски содржини: ресторан,

Цена од50€ ОДБЕРИ

Cavo Olympo Luxury Resort & Spa
Пиерија Грција

0 коментари

Положба : Област Плака Литохоро, 5км од Литохоро, 20 км од Катерини , 83км од Солун, прва линија од море,

Цена од45€ ОДБЕРИ

Cronwell Platamon Resort
Пиерија Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа во Платамона, Катерини Сместување: Опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен. Услуга: ultra

Цена од55€ ОДБЕРИ

Dion Palace
Пиерија Грција

0 коментари

Локација: 3км од Литохоро, 80 км од Солун Капацитет: 196 соби, суитес, бунгалови Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини:

Цена од45€ ОДБЕРИ

Grand Platon
Пиерија Грција

0 коментари

Положба : Паралија, 20км од Олимп. Сместување : 86 соби, Singles & Doubles (~36 m2), Doubles Superior (~36 m2), Double

Цена од30€ ОДБЕРИ

Kronos
Пиерија Грција

0 коментари

Положба: Платамона Сместување: 60 соби, опремени со сателитска ТВ,телефон, клима, мини бар, сеф, фен Услуга: полупансион (појадок и вечера) Содржини:салон

Цена од40€ ОДБЕРИ

Lithohoro Olympus Resort Villas & Spa
Пиерија Грција

0 коментари

Положба : Област Литохоро Плака, 2км од Литохоро, 27км од Катерини. Сместување : 31 соба : 22 Standard Rooms MV/GV/SV

Цена од45€ ОДБЕРИ

Mediterranean Village
Пиерија Грција

0 коментари

Положба : 700 м од Паралиа, 7 км од Катерини Сместување: 176 соби. Собите се опремени со бања, балкон ,

Цена од44€ ОДБЕРИ

Poseidon Palace
Пиерија Грција

0 коментари

Локација: 3км од Лептокарија, 80 км од Солун Капацитет: 220 соби и свити Услуга: се вклучено Хотелски содржини: ресторан, таверна,

Цена од47€ ОДБЕРИ

Royal Palace Resort & Spa
Пиерија Грција

0 коментари

Положба : Платамона, 36км од Катерини Сместување : 19 соби 17 Standard Rooms (~20 m2), 2 Suites (~50 m2). Услуга:

Цена од44€ ОДБЕРИ