WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: Vila Nikiti Bay, Nikiti

1 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

25% Попуст

Vila Nikiti Bay, Nikiti Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Никити Беј Апартмани е изградена 2014год. a сите соби се со нов мебел 2018/2019год. Вилата е лоцирана во живописното приморско

цена од59€ ОДБЕРИ