WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: трет крак

6 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Akrathos Hotel
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики, Атос (Трет Крак), Уранополис. Сместување:  276 соби и 36 свити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон,

цена од0€ ОДБЕРИ

Akti Ouranoupoli
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : Уранополи, Атос. Сместување :70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити. Собите се опремени со:

цена од38€ ОДБЕРИ

Alexandros Palace
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити,

цена од44€ ОДБЕРИ

Aristoteles Holiday Resort & Spa
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

РЕНОВИРАН ХОТЕЛ за сезона 2018 ! Комплетно реновирани соби Комфорен мебел Нови Тоалети/ Бањи Главниот ресторан со нова надворешна тераса

цена од27€ ОДБЕРИ

Hotel Theoxenia
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Локација : 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа Капацитет : 136 соби

цена од37€ ОДБЕРИ

Sunrise Hotel
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING AKRATHOS OURANOUPOLIS 2020 EBD LAST MINUTE SPECIAL OFFER AKRATHOS OURANOUPOLIS SPO 25.04-22.05.2020

цена од25€ ОДБЕРИ