WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: тасос

14 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Aeolis Thassos Palace
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Нов хотел изграден во 2011 година. Лоциран во живописното село Астрис. Сместување: вкупно 45 соби Стандардни единечни и двокреветни

цена од26€ ОДБЕРИ

Aeria Hotel
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Мал хотел во живописното туристичко место Астрис. Сместување: 57 соби.Собите се опремени со тераса, клима, телефон, фен, WiFi интернет,

цена од0€ ОДБЕРИ

Alexandra Beach
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Сместен е измеѓу Пефкари и Потос. Сместување: 225 соби.Собите се опремени со тераса, клима, телефон, фен, WiFi интернет, фрижидер.

цена од0€ ОДБЕРИ

Aroma Nisteri Beach Hotel
Тасос Грција

0 коментари

Локација: на 2 км од градт Лименас. Сместување: Вкупно 21 соба опремени со клима (со доплата ), тв, Ви-Фи, мини

цена од25€ ОДБЕРИ

Astris Sun Hotel 2*+
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Во реонот Астри (на јужниот дел од островот), 35км од градот Лименас. Сместување:  Вкупно 52 соби од кои Единечни

цена од23€ ОДБЕРИ

Blue Dream Palace
Тасос Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа во местото Трипити, на 3,5 км до Лименариа Сместување: стандардни соби и свити. Собите се опремени

цена од48€ ОДБЕРИ

Enavlion Hotel
Тасос Грција

0 коментари

Положба : на плажата Голден бич, 12 км југоисточно од градот Лименас. Сместување: вбројува 20 соби од кои 11 двокреветни,

цена од0€ ОДБЕРИ

Ilio Mare
Тасос Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа во местото Скала Принос на островот Тасос. Сместување: собите се опремени со мини бар, ТВ, радио, CD

цена од43€ ОДБЕРИ

Makryammos Bungalows
Тасос Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа на 2 км од Лименас Сместување: 206 бунгалови, а собите во бунгаловите се 2 типа стандард

цена од43€ ОДБЕРИ

Ntinas Filoxenia Hotel Apartments Тасос Грција

0 коментари

Помал хотелски комплекс во близина на песочна плажа. Одлична панорама, комфорни пространи соби модерно опремени, дво-спални и тро-спални апартмани. три нивоа мезонети. Одличен избор за комфорен фамилијарен одмор во познатото турситичко место на Тасос, Скала Потамија (Голден Бич).

цена од29€ ОДБЕРИ

Rachoni Resort
Тасос Грција

0 коментари

Положба: 450м од центарот на Скала Ракони. Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер,

цена од31€ ОДБЕРИ

Royal Paradise Beach Resort & Spa
Тасос Грција

0 коментари

Положба: На островот Тасос во местото Потос Сместување: вкупно 77 соби: 17 Стандардни двокреветни (30-34 м2), 45 двокреветни супериор со поглед кон

цена од42€ ОДБЕРИ

Thassos Grand Resort
Тасос Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа во областа Агиос Јоанис, на 19км од Лименаса. Сместување: 173 соби (двокреветни, свити, апартмани и вили). Собите

цена од0€ ОДБЕРИ