WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: прв крак

46 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Aegean Melathron Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 3км од Калитеа / Прв крак, Халкдики , 90 км од Солун. Kalitea / Halkidiki Сместување: 153 соби,

цена од35€ ОДБЕРИ

Alia Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со

цена од28€ ОДБЕРИ

Ammon Zeus Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 200 м од Калитеа, на плажа. Halkidiki , Kassandra Сместување :

цена од35€ ОДБЕРИ

Atrium Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 300 м од центарот на Пефкохори Сместување : 110 соби, свити и апартмани. Собите се опремени со бања,

цена од26€ ОДБЕРИ

Bellagio Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: На 500 метри од местото Скала Фурка Капацитет: 84 соби, двокреветни и фамилијарни. Услуга: All Inclusive Хотелски содржини: отворен базен, ресторан,

цена од27€ ОДБЕРИ

Blue Bay
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: на прв крак Касандра / Kassandra, во гратчето Афитос / Afitos, 90 километри од Солун Сместување: Хотелот располага со

цена од34€ ОДБЕРИ

Bomo Athos Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ), 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 599 соби (8

цена од24€ ОДБЕРИ

Bomo Olympic Kosmas 3*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Економичен хотел, дел од ланецот БОМО КЛУБ, комфорни соби, професионална услуга. Поставен на 150м од преубавата песочна плажа на Ханиоти, комплетно реновиран ресторан 2016 богат избор на шведска маса. Погоден избор за фамилијарен одмор.

цена од25€ ОДБЕРИ

Bomo Pallini Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 345 двокреветни соби,

цена од35€ ОДБЕРИ

Calypso Siviri
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики/Касандра на западната страна на прв крак Сместување: 22соби. Собите се опремени со бања, сателитска ТВ,клима уред,WI-FI, фен,телефон,балкон. Услуга:

цена од0€ ОДБЕРИ

Chrousso Village
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Паљури, на 400м од плажа Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени во различни објекти. Студијата се опремени со бања,

цена од28€ ОДБЕРИ

Dyonissos Inn
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа во Ханиоти, на 300 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 апартмани. Апартманите се опремени

цена од20€ ОДБЕРИ

Elani Bay Resort 4*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА EARLY BOOKING NEIKOS MEDITERRANEO 2020 EBD LAST MINUTE SPECIAL OFFER

цена од33€ ОДБЕРИ

Elinotel Apolomare
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Ханиоти, на сама плажа Сместување: двокреветни соби, фамилијарни, и фамилијарен свит и де лукс свит. Собите се опремени со

цена од50€ ОДБЕРИ

Elinotel Polis Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа. Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни

цена од19€ ОДБЕРИ

Flegra Palace Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Пефкохори ( Halkidiki / Халкидики / Прв Крак Касандра / Kassandra / Pefkohori ) на

цена од21€ ОДБЕРИ

Forest Park
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: 1,5 километри оддалечен од Криопиги, на првиот крак Касандра на околу 90 километри оддалеченост од Солун. Сместување: 48 еднокреветни

цена од12€ ОДБЕРИ

Grandotel Hanioti
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација : Во Ханиоти, на плажа Сместување : 125 стандард соби и 8 свита собите се опремени со бања, балкон, клима

цена од25€ ОДБЕРИ