WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: втор крак

21 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа. Сместување : 280

цена од58€ ОДБЕРИ

Assa Maris Bomo Club
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е на сама плажa, на 3 километри од селото Агиос Николаос, на вториот крак Ситонија, околу 110

цена од35€ ОДБЕРИ

Blue Dolphin
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа Капацитет: 107 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: отворен и затворен

цена од44€ ОДБЕРИ

Cronwell Sermilia Resort
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Псакудија, на плажа, на вториот крак Ситонија, околу 80 километри оддалечен од Солун Сместување :

цена од50€ ОДБЕРИ

Ekies All Senses Resort
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики, Ситонија (Втор Крак), Вурвуру, на плажа. Сместување: Хотелот располага со 64 (двокреветни соби и свити). Опремени се со

цена од0€ ОДБЕРИ

Hotel Ermioni
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: Во местото Каламици на вториот крак, на 300м од прекрасната песочна плажа Сместување: Двoкреветни, Трокреветни и Четворокреветни соби. Опремени

цена од35€ ОДБЕРИ

Ikos Olivia
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Геракини, на плажа, на вториот крак Ситонија, околу 80 километри оддалечен од Солун Сместување :

цена од0€ ОДБЕРИ

Lagomandra Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа. Сместување: 160 соби и

цена од33€ ОДБЕРИ

Lagomandra Hotel & Spa
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотел на 300м од плажа

цена од43€ ОДБЕРИ

Makednos Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е на 6 километри од Никити на дваесетина метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 100

цена од17€ ОДБЕРИ

Philoxenia Bungalows
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: Псакудиа Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер.. Услуга: Полупансион(ноќевање

цена од27€ ОДБЕРИ

Porfi Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

цена од0€ ОДБЕРИ

Porto Carras Meliton
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во склоп на комплексот “Porto Carras”. На 1км од Неа Мармарас. Хотелот има сопствена плажа долга 1,5 км.

цена од50€ ОДБЕРИ

Porto Carras Sithonia Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во комплексот “Porto Carras” на 1,5км од Неа Мармарас, 115км од Солун. Сместување : 477 соби (фамилијарни, свити).

цена од66€ ОДБЕРИ

Rema Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Вурвуру на 50 метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 120 километри оддалечено од

цена од21€ ОДБЕРИ

Stefani Hotel
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е во Сарти на 100 метри од плажа, на вториот крак Ситонија, околу 160 километри оддалечено од

цена од0€ ОДБЕРИ

Toroni Blue Sea
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со

цена од27€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Vila Nikiti Bay, Nikiti Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Никити Беј Апартмани е изградена 2014год. a сите соби се со нов мебел 2018/2019год. Вилата е лоцирана во живописното приморско

цена од59€ ОДБЕРИ