WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Полихроно

5 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

Asimenia Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во Полихроно, на 5 минути од градската плажа Сместување: трокреветни студиа, трокреветни апартмани како

Цена од69€ ОДБЕРИ

Magda Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 150 метри.

Цена од35€ ОДБЕРИ

Panos Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на 100 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален капацитет

Цена од35€ ОДБЕРИ

Stasha Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од околу 190 метри од градската плажа

Цена од66€ ОДБЕРИ

Tasula Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на

Цена од49€ ОДБЕРИ