WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: ПРВ КРАК

49 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Aegean Melathron Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 3км од Калитеа / Прв крак, Халкдики , 90 км од Солун. Kalitea / Halkidiki Сместување: 153 соби,

цена од35€ ОДБЕРИ

Afitis Boutique Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во местото Афитос на плажа. Halkidiki / Kassandra Сместување: 34 соби.Собите се

цена од52€ ОДБЕРИ

Alexander The Great 4*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА PALLINI BEACH EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

цена од46€ ОДБЕРИ

Alia Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со

цена од28€ ОДБЕРИ

Ammon Zeus Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 200 м од Калитеа, на плажа. Halkidiki , Kassandra Сместување :

цена од35€ ОДБЕРИ

Anastasia 3 Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

цена од49€ ОДБЕРИ

Anastasia Vila 2, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

цена од59€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Anastasia Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор..

цена од49€ ОДБЕРИ

Atrium Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 300 м од центарот на Пефкохори Сместување : 110 соби, свити и апартмани. Собите се опремени со бања,

цена од26€ ОДБЕРИ

Bellagio Blue
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики/Касандра (прв крак) 500 метри од центарот на градот Ханиоти Сместување: 47соби Услуга: Ноќевање и појадок Плажа: на 120метри

цена од15€ ОДБЕРИ

Bellagio Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: На 500 метри од местото Скала Фурка Капацитет: 84 соби, двокреветни и фамилијарни. Услуга: All Inclusive Хотелски содржини: отворен базен, ресторан,

цена од27€ ОДБЕРИ

Blue Bay
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: на прв крак Касандра / Kassandra, во гратчето Афитос / Afitos, 90 километри од Солун Сместување: Хотелот располага со

цена од34€ ОДБЕРИ

Bomo Athos Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ), 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 599 соби (8

цена од24€ ОДБЕРИ

Bomo Olympic Kosmas 3*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Економичен хотел, дел од ланецот БОМО КЛУБ, комфорни соби, професионална услуга. Поставен на 150м од преубавата песочна плажа на Ханиоти, комплетно реновиран ресторан 2016 богат избор на шведска маса. Погоден избор за фамилијарен одмор.

цена од25€ ОДБЕРИ

Bomo Pallini Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 345 двокреветни соби,

цена од35€ ОДБЕРИ

Chrousso Village
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Паљури, на 400м од плажа Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени во различни објекти. Студијата се опремени со бања,

цена од28€ ОДБЕРИ

D Oro Villa Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА PALLINI BEACH EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER  

цена од0€ ОДБЕРИ

Dyonissos Inn
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа во Ханиоти, на 300 м до плажа, 50м од центар. Сместување: 34 апартмани. Апартманите се опремени

цена од20€ ОДБЕРИ

Elani Bay Resort 4*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

РЕДОВНА PALLINI BEACH EARLY BOOKING LAST MINUTE SPECIAL OFFER

цена од33€ ОДБЕРИ

Elinotel Apolomare
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Ханиоти, на сама плажа Сместување: двокреветни соби, фамилијарни, и фамилијарен свит и де лукс свит. Собите се опремени со

цена од50€ ОДБЕРИ