WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Грција

95 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

20% Попуст

Aegean Melathron Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 3км од Калитеа / Прв крак, Халкдики , 90 км од Солун. Kalitea / Halkidiki Сместување: 153 соби,

Цена од35€ ОДБЕРИ

Aeolis Thassos Palace
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Нов хотел изграден во 2011 година. Лоциран во живописното село Астрис. Сместување: вкупно 45 соби Стандардни единечни и двокреветни

Цена од26€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Aeolos Beach
Крф Грција

0 коментари

Положба : Перама, на 9км од Керкира, прва линија од море Сместување: 310 соби; Double Rooms Main Building (~22 m2),

Цена од36€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Afitis Boutique Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во местото Афитос на плажа. Halkidiki / Kassandra Сместување: 34 соби.Собите се

Цена од52€ ОДБЕРИ

Akti Ouranoupoli
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : Уранополи, Атос. Сместување :70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити. Собите се опремени со:

Цена од38€ ОДБЕРИ

Alexandros Palace
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити,

Цена од44€ ОДБЕРИ
25% Попуст

Alia Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со

Цена од28€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Ammon Zeus Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 200 м од Калитеа, на плажа. Halkidiki , Kassandra Сместување :

Цена од35€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Anna Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: 50 метри од центарот на Пефкохори, на првиот крак Касандра, на 110 километри оддалеченост од Солун Сместување: Сите соби

Цена од18€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа. Сместување : 280

Цена од58€ ОДБЕРИ
5% Попуст

Aphroditi Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот се наоѓа на првиот крак Касандра, во местото Агиа Параскева, во познатата топла бања Лутра, на околу 115

Цена од26€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Aristoteles Holiday Resort & Spa
Халкидики, Трет Крак Грција

0 коментари

РЕНОВИРАН ХОТЕЛ за сезона 2018 ! Комплетно реновирани соби Комфорен мебел Нови Тоалети/ Бањи Главниот ресторан со нова надворешна тераса

Цена од27€ ОДБЕРИ

Aroma Nisteri Beach Hotel
Тасос Грција

0 коментари

Локација: на 2 км од градт Лименас. Сместување: Вкупно 21 соба опремени со клима (со доплата ), тв, Ви-Фи, мини

Цена од25€ ОДБЕРИ

Asimenia Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во Полихроно, на 5 минути од градската плажа Сместување: трокреветни студиа, трокреветни апартмани како

Цена од69€ ОДБЕРИ

Assa Maris Bomo Club
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба : лоциран е на сама плажa, на 3 километри од селото Агиос Николаос, на вториот крак Ситонија, околу 110

Цена од35€ ОДБЕРИ

Astris Sun Hotel 2*+
Тасос Грција

0 коментари

Положба: Во реонот Астри (на јужниот дел од островот), 35км од градот Лименас. Сместување:  Вкупно 52 соби од кои Единечни

Цена од23€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Athos Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ), 2км од Калитеа. Halkidiki , Kassandra Сместување : 599 соби (8

Цена од24€ ОДБЕРИ
30% Попуст

Atrium Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : 300 м од центарот на Пефкохори Сместување : 110 соби, свити и апартмани. Собите се опремени со бања,

Цена од26€ ОДБЕРИ
15% Попуст

Bellagio Blue
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

ЦеновникРедовна ПонудаEarly BookingSpecial OfferLast Minute Bellagio Blue 2* RP Summer 2018 * Цени по соба од ноќ во евра за

Цена од15€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Bellagio Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: На 500 метри од местото Скала Фурка Капацитет: 84 соби, двокреветни и фамилијарни. Услуга: All Inclusive Хотелски содржини: отворен базен, ресторан,

Цена од27€ ОДБЕРИ