WaikikiWaikiki

Резултати од Пребарувањето за: Грција

7 пронајдени резултати.

Прилагоди го Пребарувањето

Сортирај резултат по:

15% Попуст

Golden Beach
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Метаморфози Хотелски содржини: рецепција, ресторан, лоби бар, градина, базен, детски базен, бежичен интернет

Цена од22€ ОДБЕРИ

Magda Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 150 метри.

Цена од35€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Maria Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со

Цена од50€ ОДБЕРИ

Panos Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на 100 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален капацитет

Цена од35€ ОДБЕРИ

Porto Matina
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Метаморфози Хотелски содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг –

Цена од23€ ОДБЕРИ

Tasula Vila Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на

Цена од49€ ОДБЕРИ
10% Попуст

Toroni Blue Sea
Халкидики, Втор Крак Грција

0 коментари

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со

Цена од27€ ОДБЕРИ