WaikikiWaikiki
Forgot password?

Search Accommodation Results for:

191 results found.

Modify Search

Sort results by:

Aegean Melathron Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Положба : 3км од Калитеа / Прв крак, Халкдики , 90 км од Солун. Kalitea / Halkidiki Сместување: 153 соби,

avg/night35€ SELECT

Aeolis Thassos Palace
Тасос Грција

0 reviews

Положба: Нов хотел изграден во 2011 година. Лоциран во живописното село Астрис. Сместување: вкупно 45 соби Стандардни единечни и двокреветни

avg/night26€ SELECT

Aeolos Beach Hotel
Крф Грција

0 reviews

Положба : Перама, на 9км од Керкира, прва линија од море Сместување: 310 соби; Double Rooms Main Building (~22 m2), Double

avg/night0€ SELECT

Aeria Hotel Тасос Грција

0 reviews

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE -20% PORTO RIO HOTEL & CASINO 4* PATRA ОД 12.07-10.08-15% LUCY HOTEL 5* KAVALA ОД

avg/night0€ SELECT

Afitis Boutique Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) во местото Афитос на плажа. Halkidiki / Kassandra Сместување: 34 соби.Собите се

avg/night52€ SELECT

Agrabella Hotel, Hersonissos
Крит, Хераклион Грција

0 reviews

Положба : Северниот брег на островот Крит, 100 м од центарот на Херсонисос.  Сместување : 129 соби. Собите се опремени со балкон, бања, клима

avg/night35€ SELECT

Akti Ouranoupoli
Халкидики, Трет Крак Грција

0 reviews

Положба : Уранополи, Атос. Сместување :70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити. Собите се опремени со:

avg/night38€ SELECT

Alba Royal – Adults Only (+16)
Анталија - Сиде Турција

0 reviews

Програма на ПатувањеРед на ЛетовиSpecial Offer 1 ден СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред

avg/night689€ SELECT

Albatros White Beach Resort, Memsha
Хургада Египет

0 reviews

Превоз со авион на релација Скопје – Хургада – Скопје, со чартер лет->Трансфер Аеродром – хотел – Аеродром -> Сместување на база ALL INCLUSIVE за време на избраниот термин, према табелите во ценовникот

avg/night629€ SELECT

Alexander The Great 4*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE -20% PORTO RIO HOTEL & CASINO 4* PATRA ОД 12.07-10.08-15% LUCY HOTEL 5* KAVALA ОД

avg/night46€ SELECT

Alexandros Palace
Халкидики, Трет Крак Грција

0 reviews

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити,

avg/night44€ SELECT

Alia Palace
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со

avg/night28€ SELECT

Almyros Beach Hotel
Крф Грција

0 reviews

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE -20% PORTO RIO HOTEL & CASINO 4* PATRA ОД 12.07-10.08-15% LUCY HOTEL 5* KAVALA ОД

avg/night0€ SELECT

Ammon Zeus Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Положба : Халкидики / Касандра ( Прв Крак ) 200 м од Калитеа, на плажа. Halkidiki , Kassandra Сместување :

avg/night35€ SELECT

Amour Holiday Resort
Крф Грција

0 reviews

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE -20% PORTO RIO HOTEL & CASINO 4* PATRA ОД 12.07-10.08-15% LUCY HOTEL 5* KAVALA ОД

avg/night0€ SELECT

Amwaj Blue Beach Resort & SPA, Soma Bay
Хургада Египет

0 reviews

Превоз со авион на релација Скопје – Хургада – Скопје, со чартер лет->Трансфер Аеродром – хотел – Аеродром -> Сместување на база ALL INCLUSIVE за време на избраниот термин, према табелите во ценовникот

avg/night399€ SELECT

Anastasia 3 Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Вила Анастасија 3 е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани

avg/night49€ SELECT
35% Discount

Anastasia Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

РЕДОВНА EARLY BOOKING LAST MINUTE -20% PORTO RIO HOTEL & CASINO 4* PATRA ОД 12.07-10.08-15% LUCY HOTEL 5* KAVALA ОД

avg/night41€ SELECT

Anastasia Vila 2, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

0 reviews

Поставена е на сама плажа во Полихроно. Лемони Вила 1 располага со дуплекс апартмани Максималниот капацитет на апартманите е до 7 лица.

avg/night59€ SELECT