WaikikiWaikiki

Search Accommodation Results for: прв крак

46 пронајдени резултати.

Пребарај Повторно

Сортирај по:

Grecotel Pella Beach
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Ханиоти ( Халкдики / Halkidiki / Прв Крак Касандра / Kassandra ) на сама плажа,

цена од40€ ОДБЕРИ

Hanioti Melathron Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Ханиоти, на првиот крак Касандра на околу 105 километри оддалеченост од Солун. Сместување: 50 еднокреветни

цена од24€ ОДБЕРИ

Hotel Calypso
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Ханиоти Хотелски содржини: базен со 2 нивоа на длабочина, со лежалки и чадори,

цена од11€ ОДБЕРИ

Hotel Samel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Во Халкидики ( Halkidiki )/ Касандра , Сивири ( Siviri ) на 100 метри од море Oпис: Романтичен мал

цена од23€ ОДБЕРИ

Ilios Hotel, Kriopigi
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Хотелот Илиос се наоѓа на 5 км од Калитеа и 8 км од Афитос. На 600 метри од песочната плажа

цена од0€ ОДБЕРИ

Iris Hotel Siviri 3*+
Халкидики, Прв Крак Бугарија

0 коментари

Положба: Халкидики, Касандра (Прв Крак), Сивири Сместување: 5 згради со 76 модерни соби. Сите соби имаат балкон или тераса со

цена од0€ ОДБЕРИ

Istion Club & Spa Resort
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики, Касандра (Прв Крак), Неа Потидеа, на плажа. Сместување: еднокреветни, двокреветни соби и свитови. Собите се опремени бања, клима,

цена од0€ ОДБЕРИ

Kassandra Mare
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Неа Потидеа, на плажа Сместување: двокреветни соби (два нормални лежаи, трет дополнителен кревет на расклопување), опремени со клима, директен

цена од16€ ОДБЕРИ

Kassandra Palace Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба : на 2 км од Криопиги / Халкидики / Грција Сместување : 300 соби. Собите се опремени со балкон,

цена од27€ ОДБЕРИ

Kriopigi Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Криопиги, на 800м од плажа Сместување: двокреветни соби, фамилијарни и џуниор свитови опремени со Услуга: полупансион ( појадок и

цена од23€ ОДБЕРИ

Lesse Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажа Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон ,фен,чајна

цена од25€ ОДБЕРИ
20% Попуст

Magda Vila, Polichrono Халкидики, Прв Крак Грција

2 коментари

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 200 метри.

цена од59€ ОДБЕРИ

Mendi Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Каландра Сместување: 172 соби (стандард, фамилијарни, студија, свити, џуниор свити). Собите се опремени со тоалет, балкон, мал фрижидер, телефон,

цена од35€ ОДБЕРИ

Miraggio Thermal Spa Resort
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: Хотелот е лоциран во Паљури, на сама плажа, на првиот крак Касандра на околу 110 километри оддалеченост од Солун.

цена од55€ ОДБЕРИ

Neikos Mediterraneo, Hanioti Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкидики, Касандра (Прв Крак), Ханиоти Сместување: 29 соби (делукс двокреветни, делукс трокреветни и делукс четворокреветни) , звучно изолирани. Собите

цена од0€ ОДБЕРИ

Pomegranate Wellness Spa Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: 20 метри од песочната плажа во Неа Потидеа, на првиот крак Касандра на околу 45 километри оддалеченост од Солун

цена од71€ ОДБЕРИ

Port Marina Hotel
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: се наоѓа 3км после познатиот туристички центар Пефкохори и 6км пред градчето Паљури, на јужниот крај на првиот крак

цена од19€ ОДБЕРИ

Portes Beach Hotel 4*
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Положба: Халкиди, Касандра (Прв Крак), Неа Потидеа Сместување: 195 (еднокреветни, двокреветни и конектирани) елегантни соби со клима уред, балкон или

цена од36€ ОДБЕРИ

Portes Lithos Luxury Resort
Халкидики, Прв Крак Грција

0 коментари

Локација: На полусотровот Касандра, 2км од центарот на Неа Потидеа, 4км од Неа Муданија. Услуга: Појадок и Вечера (HB) или

цена од41€ ОДБЕРИ