WaikikiWaikiki

Промо!

Најбарани

Last Minute – Понуди


Special Offer


Early Booking – Понуди


..

ХОТЕЛИ И АПАРТМАНИ

Lesse HotelХалкидики, Прв Крак Грција

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажа Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон ,фен,чајна

Цена од25€

ОДБЕРИ
Magda VilaХалкидики, Прв Крак Грција

Реновирани Соби 2018 година. Од плажа 150 метри.

Цена од35€

ОДБЕРИ
Panos VilaХалкидики, Прв Крак Грција

Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак во местото Полихроно на 100 метри од плажа Сместување: Апартмани дуплекси со максимален капацитет

Цена од35€

ОДБЕРИ
Hotel SamelХалкидики, Прв Крак Грција

Локација: Во Халкидики ( Halkidiki )/ Касандра , Сивири ( Siviri ) на 100 метри од море Oпис: Романтичен мал

Цена од23€

ОДБЕРИ
Atrium HotelХалкидики, Прв Крак Грција

Положба : 300 м од центарот на Пефкохори Сместување : 110 соби, свити и апартмани. Собите се опремени со бања,

Цена од26€

ОДБЕРИ
Toroni Blue SeaХалкидики, Втор Крак Грција

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со

Цена од27€

ОДБЕРИ
Porto MatinaХалкидики, Втор Крак Грција

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Метаморфози Хотелски содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг –

Цена од23€

ОДБЕРИ
Porto Carras Sithonia BeachХалкидики, Втор Крак Грција

Положба : Во комплексот “Porto Carras” на 1,5км од Неа Мармарас, 115км од Солун. Сместување : 477 соби (фамилијарни, свити).

Цена од66€

ОДБЕРИ
Hotel ErmioniХалкидики, Втор Крак Грција

Локација: Во местото Каламици на вториот крак, на 300м од прекрасната песочна плажа Сместување: Двoкреветни, Трокреветни и Четворокреветни соби. Опремени

Цена од35€

ОДБЕРИ
Zefiros HotelАгиос Јоанис Грција

7дена / 6 ноќи со појадок од 99 евра. На 50 метри од море и на 2 минути од познатата плажа Папа Неро.

Цена од16€

ОДБЕРИ

 

АВИОНСКИ ПРОГРАМИ

ЦЕНОВНИК - КРИТ ЧАРТЕР ОД СОЛУН

Цени по лице за минимум две лица во соба со вклучен - Авионски Превоз, Трансфер Аер-Хтл-Аер, Сместување и Аер. Такси
Цени изразени во евра за уплати во денари по курс 1 евро =62 МКД
СместувањеМестоСместувањеУслугаТермин/ Ноќи06.08.201817.08.201820.08.201827.08.2018
Aglaia ApartmentsMaliaSTDRR(7 Ноќи)271271268248
Michele Marie ApartmentAgia PelagiaSTDRR(7 Ноќи)288298284267
Nikos Hotel 2*MaliaDBLBB(7 Ноќи)310310302252
Friday Hotel 2*HersonissosDBLBB(7 Ноќи)322322317291
Hermes Hotel Malia 3*MaliaSTD PV or MVBB(7 Ноќи)337337328271
Nicolas Villas Hotel 3*Agia PelagiaDBL InLVAI(7 Ноќи)341363374337
Anemi Studios & ApartmentsHeraklionSTDRR(7 Ноќи)341341332274
Gorgona ApartmentsBaliSTD Side SV BB(7 Ноќи)345345337291
Elia ApartmentsHeraklionSTDHB(7 Ноќи)345345341308
Agrabella Hotel 3*HeraklionECO LVHB(7 Ноќи)384384384310
Anemi Studios & ApartmentsHeraklionSTDBB(7 Ноќи)388388379321
Edem Beach Hotel 2*RethymnoApp 1 BroomHB(7 Ноќи)439439--
Triton Malia Hotel 3*HeraklionDBLAI(7 Ноќи)469---
Selena Village Hotel 3+*EloundaDBL GV HB(7 Ноќи)473473469442
Klio Apart Hotel 4*GouvesSTD GV HB(7 Ноќи)477477466454
Agrabella Hotel 3*HeraklionECO LVAI(7 Ноќи)493493493411
Agrabella Hotel 3*HeraklionDBL SuperiorBB(7 Ноќи)501501501419
Bomo Amnissos Residence 3*RethymnoDBLAI(7 Ноќи)525525493400
Aqua Sun Village (ex. Eri Sun Village) 4*HersonissosPromo Garden AI(7 Ноќи)528528536492
Talea Beach Hotel 3*RethymnoDBL Renovated SV AI(7 Ноќи)538555493446
Bomo Gouves Bay 4*HeraklionDBLAI(7 Ноќи)551551538448
Heronissos Hotel 4*HersonissosDBL Annex AI(7 Ноќи)555-555-
Eri Beach Hotel 4*HersonissosDBL Promo GV AI(7 Ноќи)571---
Atali Village 3+*RethymnoDBL Renovated AI(7 Ноќи)586494533438
Bomo Rethymno Beach 4*+RethymnoDBL MV/InLVUltra AI(7 Ноќи)595595594564
Lavris Hotels & Spa 4*GouvesStandardAI(7 Ноќи)609609597590
Bomo Krini Beach 3+*RethymnoDBL SuperiorAI(7 Ноќи)626626614467
Hersonissos Maris Hotel 4*HersonissosDBL GV HB(7 Ноќи)629629629532
Amalthia Beach 4*ChaniaDBL Main Building BB(7 Ноќи)651---
Hersonissos Palace Hotel 4*HersonissosDBL Annex AI(7 Ноќи)652652652580
Europa Beach Hotel 4*AnalipsisDBLAI(7 Ноќи)652652637547
Elounda Breeze ResortEloundaDBL Promo GV AI(7 Ноќи)672672652558
Peninsula Resort & Spa 4*Agia PelagiaDBL SV AI(7 Ноќи)788--717
Aldemar Royal Mare Luxury Resort & Thalasso 5*AnissarisDBL Bungalow GV BB(7 Ноќи)797797778763
Amalthia Beach 4*ChaniaDBL Main Building HB(7 Ноќи)798--0
Sunshine Crete Village 4*LerapetraDBL GV AI(7 Ноќи)823823823720
Mirabello Beach & Village 5*Agios NikolaosDBL Bay View HB(7 Ноќи)840821821822
Aldemar Knossos Royal Family Resort 5*AnissarisDBL Bungalow GV BB(7 Ноќи)860860825836
Silva Beach Hotel 4*HersonissosDBL GV AI(7 Ноќи)874874874728
Lavris Hotels & Spa 4*GouvesSuperiorAI(7 Ноќи)874874856-
Grecotel Meli Palace 4* SissiDBL GV/MV AI(7 Ноќи)905905890825
Sirios Village 4*ChaniaDBLAI(7 Ноќи)911911--
Aldemar Royal Mare Luxury Resort & Thalasso 5*AnissarisDBL Bungalow GV HB(7 Ноќи)923923891-
Aldemar Cretan Village Family Resort 4*AnissarisDBL Bungalow GV AI(7 Ноќи)927927896-
Aldemar Knossos Royal Family Resort 5*AnissarisDBL Bungalow SV BB(7 Ноќи)938938890-